Siatkówka: Przed nami play-off siatkarzy

Jakub Zima

Hala Wałbrzyskich Mistrzów przyniosła szczęście juniorom wałbrzyskiego Chełmca, którzy awansowali do półfinałowego turnieju o Mistrzostwo Polski. Swoją batalię w walce o awans do I ligi siatkówki rozpoczynają siatkarze MKS Aqua Zdrój Wałbrzych. Ich przeciwnikiem będzie niezwykle trudny rywal. WKS Sobieski Żagań jest jedyną drużyną rundy zasadniczej, która znalazła receptę na podopiecznych trenera Janusza Ignaczaka.

Sobieski okazał się lepszy zarówno w Wałbrzychu jak i na własnym parkiecie wygrywając odpowiednio 3:2 i 3:0. Czas na rewanż. Okazja nadarza się już w niedzielę, kiedy to po raz pierwszy obie drużyny wyjdą na parkiet. Drugie spotkanie zaplanowano już na poniedziałek.

Plan gier:

1 mecz: niedziela (01.03) g. 18:00 – Hala Wałbrzyski Mistrzów (ul. Wysockiego 11a)
2 mecz: poniedziałek (2.03) g. 17:00 – Hala Wałbrzyskich Mistrzów (ul. Wysockiego 11a)

Musicie tam być! Zróbmy hałas i pomóżmy drużynie!

Bilety w cenie
– dzieci do ukończenia 7 roku życia BEZPŁATNIE
– 5 zł normalny

Bilety dostępne w sprzedaży przy wejściu na halę w dniu meczu godzinę przed rozpoczęciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Kadeci powalczą o awans

Przed nami kolejna batalia młodych siatkarzy wałbrzyskiego Chełmca. Kadeci po zwycięstwie w Dolnośląskiej Lidze Kadetów, uzyskali awans do fazy centralnej rozgrywek. Ich pierwszym etapem jest ćwierćfinał Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się na hali sportowej Aqua Zdrój w Wałbrzychu. Zespół prowadzony przez duet trenerski Dariusz Ratajczak i Mariusz Jerzyk jest w […]