Nieposkromiony Szczyt

Takie mecze nie zdarzają się zbyt często. Piłkarze Szczytu najpierw zostali zaskoczeni odważną grą swojego przeciwnika, który nie dość, że do przerwy trzykrotnie umieścił piłkę w bramce, to jeszcze dwie trzecie meczu grali z przewagą jednego zawodnika.

Bardzo słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Graliśmy kompletnie bez pomysłu i praktycznie nie zagroziliśmy bramce przeciwnika. Sytuację jeszcze bardziej skomplikowała czerwona kartka dla naszego bramkarza w 20 minucie i do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:3. Po przerwie postawiliśmy na proste środki i długie piłki na napastników. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji i w ostatniej akcji meczu doprowadziliśmy do remisu. Obie drużyny stworzyły dobre widowisko, bardzo emocjonujący mecz. Szkoda tylko, że odbył się bez udziału publiczności– mówił po meczu trener Szczytu Rafał Lipiński.