13 minut gry Włókniarza

To był chyba najkrótszy mecz w historii klubu z Głuszycy. Spotkanie z Orłem Witoszów zakończyło się po zaledwie 13 minutach rywalizacji. Dlaczego? Goście przyjechali w ośmioosobowym składzie i niestety po wspomnianych już wcześniej 13 minutach, zostało ich tylko 6-ciu. To za mało by można było grać dalej i zgodnie z regulaminem, sędzia zakończył spotkanie.

Lanie w Stanowicach [WIDEO]
Mecz z Orłem Witoszów trwał 13 minut. Goście przyjechali w bardzo zdekompletowanym składzie, co uniemożliwiło im dalsze kontynuowanie gry. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację – piszą na swoim profilu społecznośiowym przedstawiciele zespołu z Głuszycy.
Za przyjazd na mecz i podjęcie rękawicy, drużynie Orła należą się wielkie brawa. Bez względu na motywację, zawsze lepiej przegrać mecz na boisku niż przy zielonym stoliku. Gratulujemy postawy i życzymy powodzenia w przyszłości.
Włókniarz Głuszyca – Orzeł Witoszów 3:0 WO
*Mecz przerwany przy stanie 0:0 w 13 minucie ze względu na zdekompletowanie składu w drużynie gości.