Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Victoria z kompletem punktów

A klasa: Victoria Świebodzice wygrywa z Włókniarzem Głuszyca

Mecz 9 kolejki Ligi Okręgowej w Pieszycach zapowiadał się niezwykle ciekawie. Miejscowa Pogoń starała się zatrzymać mającą ochotę na pełną pulę Victorię, ale mecz od początku układał się po myśli gości.

  Karolina Olczyk po meczu z Chrząstowicami
Pierwszą groźną sytuację oglądaliśmy już w 4 minucie spotkania. Swoich szans nie wykorzystali jednak Michnicki i Traczykowski. Pogoń starała się odgryzać sporadycznymi kontrami, które przy odrobinie szczęścia mogły zostać zamienione na bramki.
Na gole czekaliśmy jednak aż do 39 minuty zawodów. Celnym strzałem popisał się Szyszka, który idealnie wykorzystał dośrodkowanie Grzesiaka z rzutu rożnego. Warto nadmienić, że był to 11 korner w meczu. Po zmianie stron piłkarze Victorii mieli nieco problemów, by utrzymać tempo gry z pierwszej połowy. Częściej do głosu dochodzili gospodarze, ale mimo szans z obydwu stron, bramkę zdobyli goście. Wynik meczu w ostatniej minucie gry ustalił Michał Rus.
Nie zasłużyliśmy na tę przegraną i to jeszcze tak wysoką. Druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu. Kilka naprawdę świetnych akcji , szczególnie po zmianie kiedy na boisku pojawił się Sławomir Paszkowski. Jego obecność ożywiła poczynania naszych zarodników w ataku. Nie poddajemy się jednak i za tydzień jedziemy do Kłodzka na mecz z Nysą – mówią przedstawiciele Pogoni Pieszyce.
Pogoń Pieszyce – Victoria Świebodzice 0:2 (0:1)
39′ Szyszka, 90′ Rus
Victoria z kompletem punktów

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!