Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój zrobił swoje

Zdrój Jedlina Zdrój - MKS II Szczawno Zdrój Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A

Uzdrowiskowe derby w Jedlinie Zdroju ucieszyły jedynie kibiców miejscowej drużyny. Podopieczni trenera Kamila Jasińskiego udowodnili tym samym, że wpadka w Gorcach była jedynie wypadkiem przy pracy.

  Agnieszka Pietraszewska o grze Chełmca przed kolejnym meczem

Trener Zdroju szczególnie zadowolony może być z ostatnich 5 minut gry pierwszego kwadransa. W tym czasie gospodarze trzykrotnie pokonali bramkarza Mineralnych. Terapia szokowa ułatwiła grę miejscowym, którzy już do samego końca kontrolowali przebieg rywalizacji.

Niestety, to nie był nasz dzień, a do tego na mecz udaliśmy się w dwunastoosobowym składzie, co mogło wróżyć taki właśnie przebieg spotkania. Niestety, 3 pierwsze bramki padły po naszych błędach, co trochę podcięło skrzydła całej drużynie. Trudno, walczymy dalej. Brawa dla całej drużyny, a przede wszystkim dla Kamil Słomowicza za podjęcie rękawic – dosłownie. Na plus obroniony rzut karny w pierwszej połowie wykonywany przez Eddie Chałupka – pisali po meczu działacze szczawieńskiej drużyny.

Zdrój Jedlina Zdrój – MKS II Szczawno Zdrój 5:0 (3:0)
1:0 14′ Maciej Kulpa
2:0 15′ Bartosz Rzeszót
3:0 16′ Maciej Kulpa
4:0 59′ Konrad Zwolenik
5:0 68′ Piotr Kmera

Zdrój Jedlina Zdrój - MKS II Szczawno Zdrój Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A Zdrój Jedlina Zdrój - MKS II Szczawno Zdrój Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A

Zdrój zrobił swoje

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!