Dyszka na Podgórzu

Wyszarpali 2 punkty

Wyjątkowo rzadko zdarza się żeby w meczach piłki nożnej padło aż 10 bramek. Tyle jednak zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się na żywo obejrzeć mecz Podgórza z Nysą Kłaczyna.

Siatkarski w PSP 15!

Gospodarze zagrali bardzo ofensywnie. Szybko uzyskali przewagę i równie szybko zadali dwa skuteczne ciosy. Jeszcze przed upływem kwadranse wałbrzyszanie prowadzili dwiema bramkami. Po kilkunastu kolejnych minutach było już 4:0 dla Podgórza. Wtedy jednak do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Kłaczyny.

Przed przerwą goście trafili tylko raz. Po zmianie stron mądra gra w ofensywie w stosunkowo krótkim czasie przyniosła im dwa kolejne gole. Kontakt i natychmiastowa odpowiedź gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną miejscowej drużyny 6:4.

Podgórze Wałbrzych – Nysa Kłaczyna 6:4
1:0 – Przemysław Koszyka (10′)
2:0 – Jarosław Grobarczyk (11′)
3:0 – Przemysław Koszyka (25′)
4:0 – Artur Gawrylewski (34′)
4:1 – Kacper Babiak (35′)
4:2 – Adrian Bałdys (56′)
4:3 – Adrian Bałdys (66′)