Trener Mineralnych o meczu z Górnikiem

Bardzo ciekawy mecz pomiędzy MKS Szczawno Zdrój a Górnikiem Wałbrzych zakończył się podziałem punktów. Tak zawody ocenił Rafał Siczek, trener drużyny z Uzdrowiska.

Górnik rozbity przez Orła

Myślę, że w pierwszej połowie meczu byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, bardziej zorganizowaną i agresywną. Szkoda bardzo sytuacji, kiedy to tuż przed przerwą Wojtek Choiński nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji bo mogło być już 3-0 dla nas. W drugiej części meczu natomiast wyraźną przewagę miał Górnik, ale my też mieliśmy po kontrach dwie świetne sytuację, niestety niewykorzystane. Myślę, że przed meczem wynik remisowy z liderem wziąłbym w ciemno jednak po meczu mam duży niedosyt. Bramkę na 2- 2 straciliśmy w 97 minucie mimo, że sędzia główny pokazał, że dolicza 6 minut! Szkoda…