Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zagłębie rozbite [DUŻO ZDJĘĆ]

Zagłębie rozbite [DUŻO ZDJĘĆ]

Po kilku niezłych występach i seryjnie zdobywanych punktach, Zagłębie czekał pojedynek z beniaminkiem, który sieje spustoszenie w ligowej stawce Wałbrzyskiej Serie A.

  Oczarują Rokitę?

Gospodarze zdawali sobie sprawę z trudności zadania, jakie mieli do wykonania. Pomimo kłopotów kadrowych, starali się grać konsekwentnie wypełniając zadania nakreślone przez sztab szkoleniowy. Dobry początek nie przełożył się jednak na zdobycze bramkowe. Kilka zmarnowanych szans plus niewykorzystany rzut karny sprawił, że goście z każdą kolejną minutą grali coraz lepiej i przede wszystkim skuteczniej.

Początek meczu, to wyrównana gra obu drużyn, z czego to gospodarze mieli więcej lepszych możliwości do zdobycia bramki. Najlepszą bo rzut karny zmarnował Jakub Fijałkowski. Po nie strzelonym karnym gra Zagłębia siadła i coraz bardziej do głosu dochodzili goście, do których druga połowa należała już w całości. Bardzo duża przewaga Witkowa przełożyła się również na liczbę straconych bramek tłumaczył Mariusz Pośledniak.

Przewaga gości w drugich 45 minutach była miażdżąca, co przełożyło się na zdobycz bramkową. Z hattricka cieszyli się Bartosz Ogrodnik i Radosław Łatka.

Przeciwnik opadł z sił, a my zagraliśmy już nieco skuteczniej. W pierwszej połowie strzeliliśmy trzy bramki, a były okazje na co najmniej trzy kolejne. W drugiej połowie rywal strzelił gola kontaktowego, ale w kolejnych minutach już nie zagroził naszej bramce, a my byliśmy skuteczniejsimówił po meczu Bartosz Ogrodnik.

Podzielili się punktami [DUŻO ZDJĘĆ]

Zagłębie Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 1:7 (0:3)
0:1 – Daniel Kołodziej (26′)
0:2 – Radosław Łatka (37′)
0:3 – Bartosz Ogrodnik (45′)
1:3 – Michał Broniek (56′)
1:4 – Radosław Łatka (65′)
1:5 – Bartosz Ogrodnik (71′)
1:6 – Radosław Łatka (81′)
1:7 – Bartosz Ogrodnik (85′)

 

Zagłębie rozbite [DUŻO ZDJĘĆ]
P