Przykra wpadka

Zagłębie rozbite [DUŻO ZDJĘĆ]

Nieoczekiwanej porażki, w pierwszym w tym roku meczu, zaznali siatkarze KPS Chełmca Wałbrzych. Pojedynek w Spale zapowiadał się łatwo, ale jak to w życiu bywa, czasem te łatwy sprawy urastają do rangi wyjątkowo trudnych.

Odszedł od nas Stanisław Grędziński

Wydaje się, że o wszystkim zadecydował pierwszy set, którego wałbrzyszanie przegrali do 23. Później gospodarze potrafili opanować entuzjazm i wyjść na kilkupunktową przewagę, której nie oddawali do samego końca. Próba gonienia wyniku wprowadziła do gry podopiecznych trenera Fabiana Kurzawińskiego więcej niż zwykle nerwowości. Porażka zabolała, ale wszyscy wierzymy, że już w kolejnym spotkaniu punkty zostaną dopisane na konto Chełmca.

Przykrą wpadkę noworoczną zalicza natomiast nasz pierwszy zespół, który przegrał w trzech setach z NLO SMS PZPS Spała. Okazja do zdobycia pierwszych punktów w 2022 roku już za tydzień. W Hali Wałbrzyskich Mistrzów o godz. 19:00 podejmiemy Legion Św. Katarzyny Skalmierzyce

SMS PZPS II Spała – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)