Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Invenio i Olimpijczyk dalej bez porażki

Uzdrowiskowa Liga Halowa - 6 kolejka, fot. Bartek Nowak, Sportowy Wałbrzych

Uzdrowiskowa Liga Halowa - 6 kolejka, fot. Bartek Nowak

Za nami 6 kolejka Uzdrowiskowej Ligi Halowej. Emocje towarzyszyły nam do ostatniego spotkania. Wyniki zaskakiwały. Sędziowie nie żałowali kartek, trafiła się nam nawet czerwona

  Rozpoczęła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Wszystko zaczęło się od meczu Transway & GK Auto Luks, które o punkty walczyło z FC SWIDD Białe Mewy. Początek rywalizacji był zacięty i do przerwy podopieczni trenera Borka prowadzili zaledwie jedną bramką. Rozstrzelali się jednak po zmianie stron, pewnie zgarniając 3 punkty. Później zobaczyliśmy festiwal strzelecki w wykonaniu lidera rozgrywek. Olimpijczyk wygrał pewnie umacniając się na 1 miejscu w tabeli.

Remisem zakończyły się dwa kolejne spotkania. Zagłębie podzieliło się punktami z Zrzeszonymi, Czarni Lwów z T-Bestem Grzegorza Michalaka. W obu meczach padł wynik 1:1. Przyzwyczajeni do wyrównanej walki, z dużą ciekawością zerkaliśmy w stronę kolejnego meczu. Z początku wyrównane zawody, szybko zostały zdominowane przez Ale Jazz. Na koniec nieoczekiwanie mecz, na który wszyscy czekali, zakończył się stosunkowo łatwą wygraną Invenio QD. Była to też pierwsza strata punktów będącej do tego momentu na 2 miejscu zespołu Górnika Nowe Miasto.

Ostatecznie w 6 kolejce zobaczyliśmy 49 bramek, co daje średnią 8,16 gola na mecz. Najwięcej z nich padło w spotkaniu Olimpijczyka z FC Gaj (23 gole). Dwa pojedynki zakończyły się podziałem punktów. Pierwszej porażki zaznali gracze Górnika Nowe Miasto. Na czele rozgrywek nadal bez straty punktów Olimpijczyk i Invenio QD. Bez punktu pozostaje FC Gaj.

Invenio i Olimpijczyk dalej bez porażki

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P