Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Powalczą o Mistrzostwo Polski

Powalczą o Mistrzostwo Polski

Juniorki młodsze Victorii Świebodzice w piłce ręcznej awansowały do turnieju finałowego, w którym powalczą o tytuł najlepszej drużyny w kraju!!

  Nysa pewnie ograła Podgórze

Rundy play-off zaczęły się od turnieju 1/16 MP, które rozegrano w wałbrzyskim kompleksie sportowym Aqua Zdrój. Komplet zwycięstw i pewny awans do kolejnej rundy pozwolił snuć nadzieje na jeszcze lepszy wynik w ćwierćfinale. Tam zespół z pobliskich Świebodzic również nie miał sobie równych i ponownie z kompletem punktów zameldował się w półfinale.

W samym turnieju półfinałowym Victoria ponownie zagrała bezbłędnie, zostawiając w pokonanym polu 3 kolejne zespoły. Tym razem wyższość naszej drużyny musiały uznać ekipy PreZero APR Radom oraz dwie drużyny Pogoni 1945 Zabrze.

Tak jest! Mamy to! Zadanie wykonane na 100%. Jesteśmy w najlepszej 4-ce Juniorek Młodszych w Polsce i jako jedyna drużyna nie przegrałyśmy żadnego z meczów. Awansujemy do Final Four z pierwszego miejsca. Gratulacje dla dziewczyn. Dziękujemy też naszym Kibicom za gorący doping. Dziękujemy wszystkim za dobre słowa, komentarze pod postami i kibicowanie przed ekranami. Teraz prosimy, dodajecie nam sił w Finale! – czytamy na profilu społecznościowym klubu ze Świebodzic.

Powalczą o Mistrzostwo Polski

W turnieju Final Four Victoria Świebodzice zmierzy się z Pogoń 1945 II Zabrze, MKS PR Gniezno i Zgodą Ruda Śląska – Bieloszowice. W samym finale czekają nas olbrzymie emocje.

Wyniki Victorii Świebodzice w półfinale MP:

Victoria Świebodzice – PreZero APR Radom 25:19
Victoria Świebodzice – Pogoń 1945 II Zabrze 29:26
Victoria Świebodzice – Pogoń 1945 Zabrze 45:29

Klasyfikacja generalna:

1. Victoria Świebodzice
2.
Pogoń 1945 II Zabrze
3. PreZero APR Radom
4. Pogoń 1945 Zabrze

Powalczą o Mistrzostwo Polski