Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zagłębie z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

Zdrój ma bardzo ostre kły [ZDJĘCIA]

Walka o utrzymanie w Wałbrzyskiej Serie A trwa w najlepsze. Zespoły z dołu tabeli starają gromadzić możliwie najwięcej punktów. Część z nich czeka jednak trudniejsze zadanie. Wszystko zależne jest od terminarza. Zagłębie finisz rozpoczęło od wygranej z Błękitnymi Owiesno.

  Odebrali podziękowania

Spotkanie zaczęło się świetnie dla gospodarzy. Szybko strzelony gol dał Zagłębiu więcej spokoju w grze, co z kolei pomogło uporządkować postawę w ofensywie. Problemem były ciągłe naciski rywala, który stosunkowo szybko otrząsnął się z zaskoczenia i satrał się narzucić swój styl gry. W środku pola dużo pracował Bąk. Na skrzydłach szalał Sobczyński. Gola zdobyli jednak wałbrzyszanie.

Zagłębie z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

Chwilę po trafieniu Michalaka, sędzia zauważył zagranie ręką w polu karnym Zagłębia. Jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Bąk, który kilka minut po zmianie stron, w podobnej sytuacji, doprowadza do wyrówania. Od tego momentu mecz stał się bardziej otwarty. Ostatecznie po kilku zmarnowanych sytuacjach, przytomnością umysłu w polu karnym wykazał się Jakub Fijałkowski. Jego trafienie z 80 minuty dało jednak gospodarzom komplet punktów.

Zagłębie Wałbrzych – Błękitni Owiesno 3:2 (2:1)
1:0 – Wiktor Smoczyk 2′
2:0 – Oliwier Michalak 23′
2:1 – Krzysztof Bąk 25′ (k)
2:2 – Krzysztof Bąk 51′ (k)
3:2 – Jakub Fijałkowski 80′

Zagłębie z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P