Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Liga Okręgowa

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
19
15
1
3
74
22
52
46
2
AKS Strzegom
Z
Z
Z
P
Z
19
13
2
4
52
28
24
41
3
19
12
5
2
44
19
25
41
4
18
12
4
2
51
15
36
40
5
19
11
3
5
35
24
11
36
6
19
10
2
7
30
20
10
32
7
19
7
7
5
37
27
10
28
8
19
7
6
6
46
33
13
27
9
18
8
2
8
33
29
4
26
10
19
5
6
8
26
32
-6
21
11
19
5
5
9
19
35
-16
20
12
19
5
3
11
36
65
-29
18
13
18
3
4
11
19
52
-33
13
14
Nysa Kłodzko
R
P
R
P
Z
19
2
5
12
25
50
-25
11
15
18
2
5
11
15
40
-25
11
16
19
1
4
14
20
71
-51
7
Kolejka 1
15 sie 2023
- 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 0
Skałki Stolec (b)
15 sie 2023
- 17:00
Bielawianka Bielawa
3 0
Granit Roztoka
15 sie 2023
- 17:00
Sparta Ziębice
1 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
15 sie 2023
- 17:00
AKS Strzegom
1 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
15 sie 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
0 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
15 sie 2023
- 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7 3
Zjednoczeni Żarów
15 sie 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
1 0
Włókniarz Głuszyca
15 sie 2023
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
1 4
Lechia II Dzierżoniów
Kolejka 2
19 sie 2023
- 17:00
Skałki Stolec (b)
2 0
Włókniarz Głuszyca
19 sie 2023
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
0 5
AKS Strzegom
19 sie 2023
- 17:00
Granit Roztoka
2 0
Sparta Ziębice
20 sie 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
1 3
LKS Bystrzyca Górna
20 sie 2023
- 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
3 1
Nysa Kłodzko
20 sie 2023
- 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 1
Bielawianka Bielawa
21 sie 2023
- 18:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
2 2
Lechia II Dzierżoniów
26 sie 2023
- 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
Kolejka 3
25 sie 2023
- 18:00
Bielawianka Bielawa
1 1
Skałki Stolec (b)
26 sie 2023
- 16:00
Granit Roztoka
3 1
Lechia II Dzierżoniów
26 sie 2023
- 17:00
AKS Strzegom
3 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
26 sie 2023
- 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
26 sie 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
0 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
26 sie 2023
- 17:30
Nysa Kłodzko
3 1
MKS Victoria Świebodzice
27 sie 2023
- 17:00
Sparta Ziębice
2 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
27 sie 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
2 1
Włókniarz Głuszyca
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 0
Włókniarz Głuszyca
2 wrz 2023
- 17:00
Skałki Stolec (b)
8 1
Zjednoczeni Żarów
2 wrz 2023
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
0 4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2 wrz 2023
- 17:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 1
Nysa Kłodzko
2 wrz 2023
- 17:00
Granit Roztoka
1 1
AKS Strzegom
2 wrz 2023
- 17:00
Bielawianka Bielawa
6 1
Sparta Ziębice
3 wrz 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
0 2
Lechia II Dzierżoniów
3 wrz 2023
- 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 1
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 17:00
Sparta Ziębice
0 0
Skałki Stolec (b)
9 wrz 2023
- 17:00
AKS Strzegom
6 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
9 wrz 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
2 2
Granit Roztoka
10 wrz 2023
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
3 1
MKS Victoria Świebodzice
10 wrz 2023
- 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 0
KP Górnik Wałbrzych (b)
10 wrz 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
2 9
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
10 wrz 2023
- 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 1
Włókniarz Głuszyca
10 wrz 2023
- 18:30
Lechia II Dzierżoniów
1 1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 6
15 wrz 2023
- 19:00
Skałki Stolec (b)
3 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
16 wrz 2023
- 14:00
Granit Roztoka
2 1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
16 wrz 2023
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 3
Zjednoczeni Żarów
16 wrz 2023
- 15:00
Bielawianka Bielawa
6 2
AKS Strzegom
16 wrz 2023
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
0 1
Włókniarz Głuszyca
16 wrz 2023
- 16:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 2
LKS Bystrzyca Górna
16 wrz 2023
- 16:00
Sparta Ziębice
0 1
Lechia II Dzierżoniów
17 wrz 2023
- 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2 1
Nysa Kłodzko
Kolejka 7
22 wrz 2023
- 16:30
KP Górnik Wałbrzych (b)
2 2
Włókniarz Głuszyca
23 wrz 2023
- 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
10 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
23 wrz 2023
- 16:00
AKS Strzegom
2 1
Sparta Ziębice
23 wrz 2023
- 16:00
Nysa Kłodzko
2 4
Bielawianka Bielawa
23 wrz 2023
- 16:00
LKS Bystrzyca Górna
1 0
Granit Roztoka
23 wrz 2023
- 16:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
24 wrz 2023
- 11:00
Lechia II Dzierżoniów
2 3
Skałki Stolec (b)
24 wrz 2023
- 16:00
Zjednoczeni Żarów
4 2
MKS Victoria Świebodzice
Kolejka 8
30 wrz 2024
- 00:00
Skałki Stolec (b)
3 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
30 wrz 2024
- 00:00
MKS Victoria Świebodzice
2 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
30 wrz 2024
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
3 1
Zjednoczeni Żarów
30 wrz 2024
- 00:00
Granit Roztoka
0 0
Włókniarz Głuszyca
30 wrz 2024
- 00:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
0 4
LKS Bystrzyca Górna
30 wrz 2024
- 00:00
Bielawianka Bielawa
3 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
30 wrz 2024
- 00:00
Sparta Ziębice
2 3
Nysa Kłodzko
30 wrz 2024
- 00:00
Lechia II Dzierżoniów
1 2
AKS Strzegom
Kolejka 9
7 paź 2023
- 00:00
AKS Strzegom
1 3
Skałki Stolec (b)
7 paź 2023
- 00:00
Nysa Kłodzko
0 2
Lechia II Dzierżoniów
7 paź 2023
- 00:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3 0
Sparta Ziębice
7 paź 2023
- 00:00
LKS Bystrzyca Górna
1 0
Bielawianka Bielawa
7 paź 2023
- 00:00
Włókniarz Głuszyca
1 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7 paź 2023
- 00:00
Zjednoczeni Żarów
3 1
Granit Roztoka
7 paź 2023
- 00:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 4
KP Górnik Wałbrzych (b)
7 paź 2023
- 00:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 2
MKS Victoria Świebodzice
Kolejka 10
14 paź 2023
- 00:00
Skałki Stolec (b)
6 1
MKS Victoria Świebodzice
14 paź 2023
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
14 paź 2023
- 00:00
Granit Roztoka
3 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
14 paź 2023
- 00:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2 2
Zjednoczeni Żarów
14 paź 2023
- 00:00
Bielawianka Bielawa
5 0
Włókniarz Głuszyca
14 paź 2023
- 00:00
Sparta Ziębice
1 0
LKS Bystrzyca Górna
14 paź 2023
- 00:00
Lechia II Dzierżoniów
1 4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
14 paź 2023
- 00:00
AKS Strzegom
3 1
Nysa Kłodzko
Kolejka 11
21 paź 2023
- 00:00
Nysa Kłodzko
1 1
Skałki Stolec (b)
21 paź 2023
- 00:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4 2
AKS Strzegom
21 paź 2023
- 00:00
LKS Bystrzyca Górna
2 0
Lechia II Dzierżoniów
21 paź 2023
- 00:00
Włókniarz Głuszyca
0 0
Sparta Ziębice
21 paź 2023
- 00:00
Zjednoczeni Żarów
0 4
Bielawianka Bielawa
21 paź 2023
- 00:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
5 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
21 paź 2023
- 00:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 5
Granit Roztoka
21 paź 2023
- 00:00
MKS Victoria Świebodzice
2 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 12
28 paź 2023
- 00:00
Skałki Stolec (b)
1 1
KP Górnik Wałbrzych (b)
28 paź 2023
- 00:00
Granit Roztoka
6 1
MKS Victoria Świebodzice
28 paź 2023
- 00:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
28 paź 2023
- 00:00
Bielawianka Bielawa
2 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
28 paź 2023
- 00:00
Sparta Ziębice
1 1
Zjednoczeni Żarów
28 paź 2023
- 00:00
Lechia II Dzierżoniów
3 2
Włókniarz Głuszyca
28 paź 2023
- 00:00
AKS Strzegom
1 0
LKS Bystrzyca Górna
28 paź 2023
- 00:00
Nysa Kłodzko
1 10
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 13
4 lis 2023
- 00:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 1
Skałki Stolec (b)
4 lis 2023
- 00:00
LKS Bystrzyca Górna
3 2
Nysa Kłodzko
4 lis 2023
- 00:00
AKS Strzegom
3 1
Włókniarz Głuszyca
4 lis 2023
- 00:00
Zjednoczeni Żarów
3 5
Lechia II Dzierżoniów
4 lis 2023
- 00:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
4 0
Sparta Ziębice
4 lis 2023
- 00:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
0 1
Bielawianka Bielawa
4 lis 2023
- 00:00
MKS Victoria Świebodzice
1 2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4 lis 2023
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
0 1
Granit Roztoka
Kolejka 14
11 lis 2023
- 00:00
Skałki Stolec (b)
2 1
Granit Roztoka
11 lis 2023
- 00:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 4
KP Górnik Wałbrzych (b)
11 lis 2023
- 00:00
Bielawianka Bielawa
6 0
MKS Victoria Świebodzice
11 lis 2023
- 00:00
Sparta Ziębice
2 2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
11 lis 2023
- 00:00
Lechia II Dzierżoniów
0 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
11 lis 2023
- 00:00
AKS Strzegom
2 2
Zjednoczeni Żarów
11 lis 2023
- 00:00
Nysa Kłodzko
1 3
Włókniarz Głuszyca
11 lis 2023
- 00:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1 0
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 15
18 lis 2023
- 00:00
LKS Bystrzyca Górna
1 2
Skałki Stolec (b)
18 lis 2023
- 00:00
Włókniarz Głuszyca
0 6
Orzeł Ząbkowice Śląskie
18 lis 2023
- 00:00
Zjednoczeni Żarów
4 3
Nysa Kłodzko
18 lis 2023
- 00:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
2 5
AKS Strzegom
18 lis 2023
- 00:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 1
Lechia II Dzierżoniów
18 lis 2023
- 00:00
MKS Victoria Świebodzice
5 1
Sparta Ziębice
18 lis 2023
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
0 3
Bielawianka Bielawa
18 lis 2023
- 00:00
Granit Roztoka
4 2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 16
16 mar 2024
- 15:00
Skałki Stolec (b)
2 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
16 mar 2024
- 15:00
Granit Roztoka
1 0
Bielawianka Bielawa
16 mar 2024
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 2
AKS Strzegom
16 mar 2024
- 15:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 1
Nysa Kłodzko
16 mar 2024
- 15:00
Zjednoczeni Żarów
3 5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
16 mar 2024
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
3 2
LKS Bystrzyca Górna
17 mar 2024
- 11:00
Lechia II Dzierżoniów
3 0
MKS Victoria Świebodzice
17 mar 2024
- 12:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
6 1
Sparta Ziębice
Kolejka 17
23 mar 2024
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
0 3
Skałki Stolec (b)
23 mar 2024
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
3 0
Zjednoczeni Żarów
23 mar 2024
- 15:00
Nysa Kłodzko
0 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
23 mar 2024
- 15:00
AKS Strzegom
9 0
MKS Victoria Świebodzice
23 mar 2024
- 15:00
Bielawianka Bielawa
3 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
24 mar 2024
- 11:00
Lechia II Dzierżoniów
1 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
24 mar 2024
- 15:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
2 3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
24 mar 2024
- 15:00
Granit Roztoka
2 1
Sparta Ziębice
Kolejka 18
29 mar 2024
- 19:30
Skałki Stolec (b)
1 2
Bielawianka Bielawa
29 mar 2024
- 20:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 2
AKS Strzegom
30 mar 2024
- 12:00
Lechia II Dzierżoniów
3 0
Granit Roztoka
30 mar 2024
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
2 1
Zjednoczeni Żarów
30 mar 2024
- 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 1
Sparta Ziębice
30 mar 2024
- 15:00
MKS Victoria Świebodzice
1 1
Nysa Kłodzko
30 mar 2024
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
30 mar 2024
- 16:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
0 0
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 19
6 kwi 2024
- 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7 0
MKS Victoria Świebodzice
6 kwi 2024
- 15:00
Nysa Kłodzko
1 3
KP Górnik Wałbrzych (b)
6 kwi 2024
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
0 2
Skałki Stolec (b)
6 kwi 2024
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
3 3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
6 kwi 2024
- 17:00
AKS Strzegom
0 1
Granit Roztoka
6 kwi 2024
- 18:00
Włókniarz Głuszyca
2 1
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
7 kwi 2024
- 11:00
Lechia II Dzierżoniów
- -
Polonia Bystrzyca Kłodzka
7 kwi 2024
- 17:00
Sparta Ziębice
- -
Bielawianka Bielawa
P