Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wałbrzyska Liga Halowa - 3 edycja

2023/2024
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
INVENIO QD
Z
R
Z
Z
P
10
8
1
1
88
30
58
25
2
Z
R
Z
Z
Z
10
7
3
0
48
21
27
24
3
Z
Z
R
P
P
10
7
1
2
41
22
19
19
4
ALE JAZZ
Z
Z
Z
Z
Z
10
6
0
4
45
36
9
18
5
10
5
1
4
56
48
8
16
6
T - BEST
P
P
P
Z
Z
10
5
1
4
43
28
15
16
7
10
5
1
4
33
46
-13
16
8
P
Z
P
P
Z
10
5
0
5
76
41
35
15
9
10
2
0
8
32
68
-36
4
10
10
1
0
9
25
110
-85
0
11
P
P
P
P
P
10
0
0
10
17
54
-37
0
* Młodzi i Gniewni złożeni z zawodników Zagłębia Wałbrzych zrezygnowali z gry po 5 kolejce. W ich miejsce do gry przystąpiła drużyna juniorów Gwarka Wałbrzych, która dokończy rozgrywki z zachowaniem wyników poprzednika. Nowy zespół występuje pod nazwą Młodzi vol 2.
Kolejka 1
3 gru 2023
- 16:00
T - BEST
3 4
WESTERN UNION
3 gru 2023
- 16:40
FASTFLEK
6 1
FOREVER FOOTBALL TEAM
3 gru 2023
- 17:20
GÓRNIK NOWE MIASTO
3 7
RAN-SIGMA
3 gru 2023
- 18:00
MŁODZI vol 2*
4 9
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
3 gru 2023
- 18:40
INVENIO QD
13 2
TOYOTA
Kolejka 2
10 gru 2023
- 16:00
FOREVER FOOTBALL TEAM
5 4
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
10 gru 2023
- 16:40
INVENIO QD
7 4
ALE JAZZ
10 gru 2023
- 17:20
MŁODZI vol 2*
1 8
T - BEST
10 gru 2023
- 18:00
GÓRNIK NOWE MIASTO
3 5
WESTERN UNION
10 gru 2023
- 18:40
RAN-SIGMA
7 0
TOYOTA
Kolejka 3
17 gru 2023
- 16:00
T - BEST
1 1
FASTFLEK
17 gru 2023
- 16:40
WESTERN UNION
5 3
RAN-SIGMA
17 gru 2023
- 17:20
INVENIO QD
26 0
MŁODZI vol 2*
17 gru 2023
- 18:00
TOYOTA
2 3
FOREVER FOOTBALL TEAM
17 gru 2023
- 18:40
ALE JAZZ
4 2
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
Kolejka 4
6 sty 2024
- 16:00
MŁODZI vol 2*
1 29
RAN-SIGMA
6 sty 2024
- 16:40
WESTERN UNION
6 0
ALE JAZZ
6 sty 2024
- 17:20
INVENIO QD
7 1
FOREVER FOOTBALL TEAM
6 sty 2024
- 18:00
FASTFLEK
3 3
GÓRNIK NOWE MIASTO
6 sty 2024
- 18:40
T - BEST
9 5
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
Kolejka 5
7 sty 2024
- 16:00
RAN-SIGMA
7 9
FOREVER FOOTBALL TEAM
7 sty 2024
- 16:40
MŁODZI vol 2*
0 5
WESTERN UNION
7 sty 2024
- 17:20
GÓRNIK NOWE MIASTO
11 2
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
7 sty 2024
- 18:00
FASTFLEK
4 3
TOYOTA
7 sty 2024
- 18:40
T - BEST
3 0
ALE JAZZ
Kolejka 6
14 sty 2024
- 16:00
RAN-SIGMA
2 3
INVENIO QD
14 sty 2024
- 16:40
FOREVER FOOTBALL TEAM
3 0
T - BEST
14 sty 2024
- 17:20
GÓRNIK NOWE MIASTO
11 4
MŁODZI vol 2*
14 sty 2024
- 18:00
ALE JAZZ
3 5
FASTFLEK
14 sty 2024
- 18:40
TOYOTA
2 4
WESTERN UNION
Kolejka 7
21 sty 2024
- 16:00
MŁODZI vol 2*
2 6
FASTFLEK
21 sty 2024
- 16:40
WESTERN UNION
10 3
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
21 sty 2024
- 17:20
INVENIO QD
10 5
GÓRNIK NOWE MIASTO
21 sty 2024
- 18:00
T - BEST
3 5
RAN-SIGMA
21 sty 2024
- 18:40
TOYOTA
0 6
ALE JAZZ
Kolejka 8
28 sty 2024
- 16:00
GÓRNIK NOWE MIASTO
4 3
T - BEST
28 sty 2024
- 16:40
MŁODZI vol 2*
4 8
ALE JAZZ
28 sty 2024
- 17:20
FASTFLEK
4 4
INVENIO QD
28 sty 2024
- 18:00
FOREVER FOOTBALL TEAM
1 1
WESTERN UNION
28 sty 2024
- 18:40
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
4 3
TOYOTA
Kolejka 9
4 lut 2024
- 16:00
FOREVER FOOTBALL TEAM
6 5
MŁODZI vol 2*
4 lut 2024
- 16:40
RAN-SIGMA
4 9
FASTFLEK
4 lut 2024
- 17:20
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
3 12
INVENIO QD
4 lut 2024
- 18:00
TOYOTA
1 5
T - BEST
4 lut 2024
- 18:40
ALE JAZZ
8 2
GÓRNIK NOWE MIASTO
Kolejka 10
11 lut 2024
- 16:00
FOREVER FOOTBALL TEAM
4 10
GÓRNIK NOWE MIASTO
11 lut 2024
- 16:40
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
0 5
FASTFLEK
11 lut 2024
- 17:20
ALE JAZZ
8 7
RAN-SIGMA
11 lut 2024
- 18:00
WESTERN UNION
1 2
INVENIO QD
11 lut 2024
- 18:40
TOYOTA
2 4
MŁODZI vol 2*
Kolejka 11
25 lut 2024
- 16:00
ALE JAZZ
4 0
FOREVER FOOTBALL TEAM
25 lut 2024
- 16:40
WESTERN UNION
0 5
FASTFLEK
25 lut 2024
- 17:20
SZCZYT BOGUSZÓW GORCE
0 5
RAN-SIGMA
25 lut 2024
- 17:20
TOYOTA
2 4
GÓRNIK NOWE MIASTO
25 lut 2024
- 18:00
T - BEST
8 4
INVENIO QD
P