Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Dolnośląska 4 Liga

2023/2024
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
23
18
3
2
69
21
48
57
2
22
17
2
3
64
9
55
53
3
23
15
4
4
68
21
47
49
4
22
15
3
4
54
17
37
48
5
23
12
6
5
36
25
11
42
6
23
11
2
10
38
26
12
35
7
23
10
5
8
41
34
7
35
8
23
10
3
10
44
45
-1
33
9
23
10
2
11
47
47
0
32
10
23
9
5
9
37
36
1
32
11
23
8
7
8
36
33
3
31
12
23
8
6
9
31
35
-4
30
13
22
8
3
11
34
51
-19
27
14
23
7
6
10
40
46
-6
27
15
22
7
1
14
30
50
-20
22
16
23
3
2
18
17
75
-58
11
17
23
2
4
17
20
68
-48
10
18
KS Łomnica
P
P
R
P
R
23
2
2
19
16
83
-67
8
Kolejka 1
12 sie 2023
- 00:00
Zenit Międzybórz
3 2
Prochowiczanka Prochowice
12 sie 2023
- 00:00
Iskra Księginice
4 0
Polonia Stal Świdnica
12 sie 2023
- 00:00
KS Łomnica
0 3
Polonia Środa Śląska
12 sie 2023
- 00:00
Barycz Sułów
1 0
Chrobry II Głogów
12 sie 2023
- 00:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 2
Słowianin Wolibórz
12 sie 2023
- 00:00
Piast Żmigród (s)
2 1
Miedź II Legnica
12 sie 2023
- 00:00
Lechia Dzierżoniów
3 1
Piast Nowa Ruda
12 sie 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
0 2
Moto Jelcz Oława
12 sie 2023
- 17:00
Górnik Złotoryja
2 2
Łużyce Lubań
Kolejka 2
15 sie 2023
- 17:00
Prochowiczanka Prochowice
0 2
Piast Nowa Ruda
15 sie 2023
- 17:00
Łużyce Lubań
1 0
Lechia Dzierżoniów
15 sie 2023
- 17:00
Słowianin Wolibórz
6 0
Piast Żmigród (s)
15 sie 2023
- 17:00
Chrobry II Głogów
2 1
BKS Bobrzanie Bolesławiec
15 sie 2023
- 17:00
Polonia Środa Śląska
1 2
Barycz Sułów
15 sie 2023
- 17:00
Polonia Stal Świdnica
7 0
KS Łomnica
15 sie 2023
- 17:00
Moto Jelcz Oława
3 1
Iskra Księginice
15 sie 2023
- 17:00
Zenit Międzybórz
6 1
Górnik Nowe Miasto (b)
15 sie 2023
- 17:00
Górnik Złotoryja
0 4
Miedź II Legnica
Kolejka 3
18 sie 2023
- 17:00
Górnik Złotoryja
1 3
Słowianin Wolibórz
19 sie 2023
- 15:00
Barycz Sułów
4 1
Polonia Stal Świdnica
19 sie 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
0 4
Prochowiczanka Prochowice
19 sie 2023
- 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 3
Polonia Środa Śląska
19 sie 2023
- 17:00
Piast Żmigród (s)
4 0
Chrobry II Głogów
19 sie 2023
- 17:00
Piast Nowa Ruda
1 1
Łużyce Lubań
20 sie 2023
- 11:00
Iskra Księginice
2 0
Zenit Międzybórz
20 sie 2023
- 15:00
KS Łomnica
1 4
Moto Jelcz Oława
23 sie 2023
- 17:00
Miedź II Legnica
6 2
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 4
26 sie 2023
- 15:00
Chrobry II Głogów
3 2
Górnik Złotoryja
26 sie 2023
- 15:00
Słowianin Wolibórz
2 0
Lechia Dzierżoniów
26 sie 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 1
Iskra Księginice
26 sie 2023
- 17:00
Prochowiczanka Prochowice
0 3
Łużyce Lubań
26 sie 2023
- 17:00
Polonia Środa Śląska
2 3
Piast Żmigród (s)
26 sie 2023
- 17:00
Polonia Stal Świdnica
2 2
BKS Bobrzanie Bolesławiec
26 sie 2023
- 17:00
Moto Jelcz Oława
3 2
Barycz Sułów
26 sie 2023
- 17:00
Piast Nowa Ruda
0 0
Miedź II Legnica
27 sie 2023
- 15:00
Zenit Międzybórz
0 3
KS Łomnica
Kolejka 5
2 wrz 2023
- 11:00
Łużyce Lubań
0 5
Miedź II Legnica
2 wrz 2023
- 16:00
Barycz Sułów
3 0
Zenit Międzybórz
2 wrz 2023
- 16:00
Piast Żmigród (s)
1 1
Polonia Stal Świdnica
2 wrz 2023
- 16:00
Górnik Złotoryja
0 1
Polonia Środa Śląska
2 wrz 2023
- 16:00
Piast Nowa Ruda
0 2
Słowianin Wolibórz
2 wrz 2023
- 19:30
Lechia Dzierżoniów
1 2
Chrobry II Głogów
3 wrz 2023
- 11:00
Iskra Księginice
1 0
Prochowiczanka Prochowice
3 wrz 2023
- 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 2
Moto Jelcz Oława
3 wrz 2023
- 16:00
KS Łomnica
1 2
Górnik Nowe Miasto (b)
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 11:00
Prochowiczanka Prochowice
0 2
Miedź II Legnica
9 wrz 2023
- 14:00
Słowianin Wolibórz
5 3
Łużyce Lubań
9 wrz 2023
- 15:00
Zenit Międzybórz
3 0
BKS Bobrzanie Bolesławiec
9 wrz 2023
- 16:00
Chrobry II Głogów
0 2
Piast Nowa Ruda
9 wrz 2023
- 16:00
Polonia Środa Śląska
1 2
Lechia Dzierżoniów
9 wrz 2023
- 16:00
Polonia Stal Świdnica
4 0
Górnik Złotoryja
9 wrz 2023
- 16:00
Moto Jelcz Oława
1 2
Piast Żmigród (s)
9 wrz 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 3
Barycz Sułów
10 wrz 2023
- 17:00
Iskra Księginice
3 0
KS Łomnica
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 11:00
Łużyce Lubań
1 0
Chrobry II Głogów
16 wrz 2023
- 16:00
KS Łomnica
0 2
Prochowiczanka Prochowice
16 wrz 2023
- 16:00
Barycz Sułów
10 2
Iskra Księginice
16 wrz 2023
- 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 0
Górnik Nowe Miasto (b)
16 wrz 2023
- 16:00
Lechia Dzierżoniów
2 2
Polonia Stal Świdnica
16 wrz 2023
- 16:00
Piast Nowa Ruda
0 1
Polonia Środa Śląska
16 wrz 2023
- 16:00
Słowianin Wolibórz
3 2
Miedź II Legnica
16 wrz 2023
- 16:00
Piast Żmigród (s)
0 0
Zenit Międzybórz
17 wrz 2023
- 16:00
Górnik Złotoryja
0 1
Moto Jelcz Oława
Kolejka 8
23 wrz 2023
- 16:00
Prochowiczanka Prochowice
2 5
Słowianin Wolibórz
23 wrz 2023
- 16:00
Polonia Środa Śląska
1 1
Łużyce Lubań
23 wrz 2023
- 16:00
Moto Jelcz Oława
6 1
Lechia Dzierżoniów
23 wrz 2023
- 16:00
Zenit Międzybórz
2 2
Górnik Złotoryja
23 wrz 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
0 1
Piast Żmigród (s)
23 wrz 2023
- 16:00
KS Łomnica
0 6
Barycz Sułów
23 wrz 2023
- 17:00
Iskra Księginice
2 0
BKS Bobrzanie Bolesławiec
24 wrz 2023
- 11:00
Chrobry II Głogów
0 4
Miedź II Legnica
24 wrz 2023
- 16:00
Polonia Stal Świdnica
2 3
Piast Nowa Ruda
Kolejka 9
29 wrz 2023
- 19:00
Lechia Dzierżoniów
3 4
Zenit Międzybórz
30 wrz 2023
- 12:00
Łużyce Lubań
0 1
Polonia Stal Świdnica
30 wrz 2023
- 13:00
Słowianin Wolibórz
2 2
Chrobry II Głogów
30 wrz 2023
- 16:00
Polonia Środa Śląska
0 1
Miedź II Legnica
30 wrz 2023
- 16:00
Barycz Sułów
2 0
Prochowiczanka Prochowice
30 wrz 2023
- 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 2
KS Łomnica
30 wrz 2023
- 16:00
Piast Żmigród (s)
0 0
Iskra Księginice
30 wrz 2023
- 16:00
Górnik Złotoryja
3 1
Górnik Nowe Miasto (b)
1 paź 2023
- 11:00
Piast Nowa Ruda
0 4
Moto Jelcz Oława
Kolejka 10
7 paź 2023
- 15:00
Prochowiczanka Prochowice
1 0
Chrobry II Głogów
7 paź 2023
- 15:00
Polonia Środa Śląska
0 3
Słowianin Wolibórz
7 paź 2023
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
1 0
Miedź II Legnica
7 paź 2023
- 15:00
Moto Jelcz Oława
1 0
Łużyce Lubań
7 paź 2023
- 15:00
Zenit Międzybórz
1 2
Piast Nowa Ruda
7 paź 2023
- 15:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 5
Lechia Dzierżoniów
7 paź 2023
- 15:00
Iskra Księginice
1 1
Górnik Złotoryja
7 paź 2023
- 17:00
Barycz Sułów
11 1
BKS Bobrzanie Bolesławiec
8 paź 2023
- 12:00
KS Łomnica
0 4
Piast Żmigród (s)
Kolejka 11
14 paź 2023
- 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
4 2
Prochowiczanka Prochowice
14 paź 2023
- 15:00
Piast Żmigród (s)
0 1
Barycz Sułów
14 paź 2023
- 15:00
Górnik Złotoryja
3 1
KS Łomnica
14 paź 2023
- 15:00
Piast Nowa Ruda
5 1
Górnik Nowe Miasto (b)
14 paź 2023
- 15:00
Łużyce Lubań
3 2
Zenit Międzybórz
14 paź 2023
- 15:00
Słowianin Wolibórz
4 0
Polonia Stal Świdnica
14 paź 2023
- 15:15
Moto Jelcz Oława
1 1
Miedź II Legnica
14 paź 2023
- 16:00
Chrobry II Głogów
2 1
Polonia Środa Śląska
14 paź 2023
- 18:30
Lechia Dzierżoniów
7 2
Iskra Księginice
Kolejka 12
21 paź 2023
- 13:00
Moto Jelcz Oława
2 0
Słowianin Wolibórz
21 paź 2023
- 14:00
Zenit Międzybórz
0 5
Miedź II Legnica
21 paź 2023
- 15:00
Prochowiczanka Prochowice
1 0
Polonia Środa Śląska
21 paź 2023
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
1 4
Chrobry II Głogów
21 paź 2023
- 15:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 4
Łużyce Lubań
21 paź 2023
- 15:00
KS Łomnica
0 2
Lechia Dzierżoniów
21 paź 2023
- 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
0 5
Piast Żmigród (s)
21 paź 2023
- 18:00
Barycz Sułów
1 1
Górnik Złotoryja
22 paź 2023
- 11:00
Iskra Księginice
0 1
Piast Nowa Ruda
Kolejka 13
28 paź 2023
- 15:00
Piast Żmigród (s)
4 2
Prochowiczanka Prochowice
28 paź 2023
- 15:00
Górnik Złotoryja
1 1
BKS Bobrzanie Bolesławiec
28 paź 2023
- 15:00
Lechia Dzierżoniów
0 2
Barycz Sułów
28 paź 2023
- 15:00
Piast Nowa Ruda
4 0
KS Łomnica
28 paź 2023
- 15:00
Łużyce Lubań
2 1
Iskra Księginice
28 paź 2023
- 15:00
Miedź II Legnica
2 0
Górnik Nowe Miasto (b)
28 paź 2023
- 15:00
Słowianin Wolibórz
0 0
Zenit Międzybórz
28 paź 2023
- 15:00
Polonia Środa Śląska
1 0
Polonia Stal Świdnica
28 paź 2023
- 16:00
Chrobry II Głogów
3 2
Moto Jelcz Oława
Kolejka 14
3 lis 2023
- 18:30
Barycz Sułów
3 3
Piast Nowa Ruda
4 lis 2023
- 13:00
Prochowiczanka Prochowice
3 2
Polonia Stal Świdnica
4 lis 2023
- 13:00
Moto Jelcz Oława
1 1
Polonia Środa Śląska
4 lis 2023
- 13:00
Zenit Międzybórz
4 0
Chrobry II Głogów
4 lis 2023
- 13:00
Iskra Księginice
0 5
Miedź II Legnica
4 lis 2023
- 13:00
Piast Żmigród (s)
0 2
Górnik Złotoryja
4 lis 2023
- 14:00
Górnik Nowe Miasto (b)
0 5
Słowianin Wolibórz
4 lis 2023
- 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
2 4
Lechia Dzierżoniów
5 lis 2023
- 11:00
KS Łomnica
0 8
Łużyce Lubań
Kolejka 15
11 lis 2023
- 11:00
Chrobry II Głogów
5 0
Górnik Nowe Miasto (b)
11 lis 2023
- 13:00
Górnik Złotoryja
4 1
Prochowiczanka Prochowice
11 lis 2023
- 13:00
Lechia Dzierżoniów
1 2
Piast Żmigród (s)
11 lis 2023
- 13:00
Piast Nowa Ruda
4 3
BKS Bobrzanie Bolesławiec
11 lis 2023
- 13:00
Łużyce Lubań
1 1
Barycz Sułów
11 lis 2023
- 13:00
Miedź II Legnica
3 0
KS Łomnica
11 lis 2023
- 13:00
Słowianin Wolibórz
6 2
Iskra Księginice
11 lis 2023
- 13:00
Polonia Środa Śląska
2 3
Zenit Międzybórz
12 lis 2023
- 13:00
Polonia Stal Świdnica
1 0
Moto Jelcz Oława
Kolejka 16
17 lis 2023
- 19:00
Lechia Dzierżoniów
1 2
Górnik Złotoryja
18 lis 2023
- 13:00
Prochowiczanka Prochowice
0 7
Moto Jelcz Oława
18 lis 2023
- 13:00
Zenit Międzybórz
0 2
Polonia Stal Świdnica
18 lis 2023
- 13:00
Iskra Księginice
3 1
Chrobry II Głogów
18 lis 2023
- 13:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
1 0
Łużyce Lubań
18 lis 2023
- 13:00
Piast Żmigród (s)
1 0
Piast Nowa Ruda
18 lis 2023
- 18:00
Barycz Sułów
0 1
Miedź II Legnica
19 lis 2023
- 12:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 5
Polonia Środa Śląska
3 mar 2024
- 13:00
KS Łomnica
0 5
Słowianin Wolibórz
Kolejka 17
24 lis 2023
- 20:30
Górnik Złotoryja
1 0
Piast Nowa Ruda
25 lis 2023
- 13:00
Lechia Dzierżoniów
3 1
Prochowiczanka Prochowice
25 lis 2023
- 13:00
Miedź II Legnica
5 0
BKS Bobrzanie Bolesławiec
25 lis 2023
- 13:00
Słowianin Wolibórz
3 1
Barycz Sułów
25 lis 2023
- 13:00
Polonia Środa Śląska
2 0
Iskra Księginice
25 lis 2023
- 13:00
Polonia Stal Świdnica
4 1
Górnik Nowe Miasto (b)
25 lis 2023
- 13:00
Moto Jelcz Oława
3 1
Zenit Międzybórz
25 lis 2023
- 15:00
Chrobry II Głogów
10 1
KS Łomnica
13 mar 2024
- 13:00
Łużyce Lubań
1 1
Piast Żmigród (s)
Kolejka 18
2 mar 2024
- 14:00
Lechia Dzierżoniów
3 0
Piast Nowa Ruda
2 mar 2024
- 14:00
Prochowiczanka Prochowice
1 4
Zenit Międzybórz
2 mar 2024
- 14:00
Moto Jelcz Oława
3 0
Górnik Nowe Miasto (b)
2 mar 2024
- 14:00
Polonia Stal Świdnica
2 0
Iskra Księginice
2 mar 2024
- 14:00
Polonia Środa Śląska
4 0
KS Łomnica
2 mar 2024
- 14:00
Chrobry II Głogów
3 2
Barycz Sułów
2 mar 2024
- 14:00
Słowianin Wolibórz
5 1
BKS Bobrzanie Bolesławiec
2 mar 2024
- 14:00
Miedź II Legnica
4 0
Piast Żmigród (s)
2 mar 2024
- 14:00
Łużyce Lubań
1 2
Górnik Złotoryja
Kolejka 19
9 mar 2024
- 14:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 2
Zenit Międzybórz
9 mar 2024
- 14:00
Piast Nowa Ruda
1 1
Prochowiczanka Prochowice
9 mar 2024
- 14:00
Lechia Dzierżoniów
2 1
Łużyce Lubań
9 mar 2024
- 14:00
Piast Żmigród (s)
2 0
Słowianin Wolibórz
9 mar 2024
- 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
1 2
Chrobry II Głogów
9 mar 2024
- 14:00
Barycz Sułów
1 0
Polonia Środa Śląska
9 mar 2024
- 14:00
KS Łomnica
1 4
Polonia Stal Świdnica
9 mar 2024
- 14:00
Iskra Księginice
1 4
Moto Jelcz Oława
10 mar 2024
- 14:00
Miedź II Legnica
2 0
Górnik Złotoryja
Kolejka 20
16 mar 2024
- 12:00
Polonia Stal Świdnica
0 0
Barycz Sułów
16 mar 2024
- 14:00
Prochowiczanka Prochowice
3 0
Górnik Nowe Miasto (b)
16 mar 2024
- 14:00
Zenit Międzybórz
1 2
Iskra Księginice
16 mar 2024
- 14:00
Słowianin Wolibórz
2 1
Górnik Złotoryja
16 mar 2024
- 14:00
Moto Jelcz Oława
3 1
KS Łomnica
16 mar 2024
- 15:00
Polonia Środa Śląska
4 1
BKS Bobrzanie Bolesławiec
16 mar 2024
- 17:00
Lechia Dzierżoniów
0 2
Miedź II Legnica
17 mar 2024
- 12:00
Chrobry II Głogów
1 3
Piast Żmigród (s)
17 mar 2024
- 15:00
Łużyce Lubań
1 1
Piast Nowa Ruda
Kolejka 21
23 mar 2024
- 14:00
Łużyce Lubań
1 0
Prochowiczanka Prochowice
23 mar 2024
- 14:00
Górnik Złotoryja
5 1
Chrobry II Głogów
23 mar 2024
- 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
1 3
Polonia Stal Świdnica
23 mar 2024
- 15:00
Miedź II Legnica
5 0
Piast Nowa Ruda
23 mar 2024
- 15:00
Piast Żmigród (s)
1 2
Polonia Środa Śląska
23 mar 2024
- 15:00
Iskra Księginice
4 1
Górnik Nowe Miasto (b)
23 mar 2024
- 17:00
Lechia Dzierżoniów
1 4
Słowianin Wolibórz
23 mar 2024
- 17:00
Barycz Sułów
2 0
Moto Jelcz Oława
24 mar 2024
- 14:00
KS Łomnica
3 3
Zenit Międzybórz
Kolejka 22
29 mar 2024
- 18:00
Miedź II Legnica
4 0
Łużyce Lubań
30 mar 2024
- 12:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 1
KS Łomnica
30 mar 2024
- 12:00
Chrobry II Głogów
2 2
Lechia Dzierżoniów
30 mar 2024
- 14:00
Prochowiczanka Prochowice
4 2
Iskra Księginice
30 mar 2024
- 14:00
Zenit Międzybórz
0 4
Barycz Sułów
30 mar 2024
- 14:00
Moto Jelcz Oława
3 0
BKS Bobrzanie Bolesławiec
30 mar 2024
- 14:00
Słowianin Wolibórz
1 0
Piast Nowa Ruda
30 mar 2024
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
0 0
Piast Żmigród (s)
30 mar 2024
- 16:00
Polonia Środa Śląska
2 1
Górnik Złotoryja
Kolejka 23
6 kwi 2024
- 14:00
Piast Nowa Ruda
1 1
Chrobry II Głogów
6 kwi 2024
- 15:00
Łużyce Lubań
1 1
Słowianin Wolibórz
6 kwi 2024
- 15:00
Górnik Złotoryja
3 1
Polonia Stal Świdnica
6 kwi 2024
- 15:00
KS Łomnica
1 1
Iskra Księginice
6 kwi 2024
- 16:00
Piast Żmigród (s)
0 0
Moto Jelcz Oława
6 kwi 2024
- 17:00
Lechia Dzierżoniów
2 1
Polonia Środa Śląska
6 kwi 2024
- 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec
1 1
Zenit Międzybórz
6 kwi 2024
- 17:00
Barycz Sułów
6 0
Górnik Nowe Miasto (b)
7 kwi 2024
- 14:00
Miedź II Legnica
- -
Prochowiczanka Prochowice
P