Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

II Liga Kobiet

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
NTSK AZS Nysa
Z
Z
Z
P
P
17
13
0
4
43
20
23
38
2
17
12
0
5
42
21
21
37
3
17
13
0
4
42
24
18
36
4
18
11
0
7
42
25
17
34
5
17
10
0
7
37
31
6
29
6
17
8
1
8
32
34
-2
25
7
17
8
0
9
28
31
-3
24
8
18
8
0
10
33
38
-5
23
9
17
3
0
14
17
43
-26
12
10
Unia II Opole
P
P
P
P
P
17
0
0
17
2
51
-49
0
Kolejka 1
1 paź 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 1
AZS AWF Wrocław
1 paź 2022
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 0
Unia II Opole
1 paź 2022
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
3 0
MUKS Sari Żory
1 paź 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
1 3
NTSK AZS Nysa
1 paź 2022
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 2
8 paź 2022
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
3 1
MUKS Sari Żory
8 paź 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
1 3
IgnerHome Volley Świdnica
8 paź 2022
- 00:00
Unia II Opole
0 3
KS Silesia Częstochowa
8 paź 2022
- 00:00
AZS AWF Wrocław
1 3
Silesia Volley Mysłowice
8 paź 2022
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 1
Sokół'43 Katowice
Kolejka 3
15 paź 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 0
Polonia Łaziska Górne
15 paź 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 0
AZS AWF Wrocław
15 paź 2022
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
3 0
Unia II Opole
15 paź 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 0
MUKS Sari Żory
16 paź 2022
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 2
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Kolejka 4
22 paź 2022
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
1 3
NTSK AZS Nysa
22 paź 2022
- 00:00
Unia II Opole
0 3
MUKS Sari Żory
22 paź 2022
- 00:00
AZS AWF Wrocław
2 3
IgnerHome Volley Świdnica
22 paź 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 2
Silesia Volley Mysłowice
22 paź 2022
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
1 3
KS Silesia Częstochowa
Kolejka 5
29 paź 2022
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 1
Polonia Łaziska Górne
29 paź 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 0
Sokół'43 Katowice
29 paź 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
0 3
AZS AWF Wrocław
29 paź 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 0
Unia II Opole
29 paź 2022
- 17:00
IgnerHome Volley Świdnica
0 3
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
Kolejka 6
5 lis 2022
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
3 0
Unia II Opole
5 lis 2022
- 00:00
AZS AWF Wrocław
3 2
NTSK AZS Nysa
5 lis 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 0
IgnerHome Volley Świdnica
5 lis 2022
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 2
KS Silesia Częstochowa
5 lis 2022
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 1
MUKS Sari Żory
Kolejka 7
19 lis 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 1
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
19 lis 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 0
Polonia Łaziska Górne
19 lis 2022
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
3 0
Silesia Volley Mysłowice
19 lis 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 1
Sokół'43 Katowice
19 lis 2022
- 00:00
Unia II Opole
1 3
AZS AWF Wrocław
Kolejka 8
26 lis 2022
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
2 3
AZS AWF Wrocław
26 lis 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
0 3
NTSK AZS Nysa
26 lis 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
2 3
Silesia Volley Mysłowice
26 lis 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 2
IgnerHome Volley Świdnica
26 lis 2022
- 19:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 0
Unia II Opole
Kolejka 9
3 gru 2022
- 00:00
AZS AWF Wrocław
0 3
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 gru 2022
- 00:00
Unia II Opole
0 3
Sokół'43 Katowice
3 gru 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 1
Silesia Volley Mysłowice
3 gru 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 2
KS Silesia Częstochowa
3 gru 2022
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
3 0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 10
10 gru 2022
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
0 3
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
10 gru 2022
- 00:00
AZS AWF Wrocław
3 1
Sokół'43 Katowice
10 gru 2022
- 00:00
Unia II Opole
0 3
Silesia Volley Mysłowice
10 gru 2022
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 0
KS Silesia Częstochowa
10 gru 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 0
IgnerHome Volley Świdnica
Kolejka 11
17 gru 2022
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 2
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
17 gru 2022
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 0
Unia II Opole
17 gru 2022
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
0 3
NTSK AZS Nysa
17 gru 2022
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 0
Polonia Łaziska Górne
29 gru 2022
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 1
AZS AWF Wrocław
Kolejka 12
14 sty 2023
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
2 3
Sokół'43 Katowice
14 sty 2023
- 00:00
AZS AWF Wrocław
1 3
KS Silesia Częstochowa
14 sty 2023
- 00:00
Unia II Opole
0 3
IgnerHome Volley Świdnica
14 sty 2023
- 00:00
MUKS Sari Żory
2 3
NTSK AZS Nysa
5 mar 2023
- 14:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
1 3
Silesia Volley Mysłowice
Kolejka 13
21 sty 2023
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 2
Polonia Łaziska Górne
21 sty 2023
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 1
Unia II Opole
21 sty 2023
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
3 1
AZS AWF Wrocław
21 sty 2023
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 1
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
21 sty 2023
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 2
Sokół'43 Katowice
Kolejka 14
28 sty 2023
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
0 3
Silesia Volley Mysłowice
28 sty 2023
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 1
KS Silesia Częstochowa
28 sty 2023
- 00:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 0
IgnerHome Volley Świdnica
28 sty 2023
- 00:00
Unia II Opole
0 3
NTSK AZS Nysa
15 lut 2023
- 00:00
AZS AWF Wrocław
3 2
MUKS Sari Żory
Kolejka 15
11 lut 2023
- 00:00
Unia II Opole
0 3
Polonia Łaziska Górne
11 lut 2023
- 00:00
NTSK AZS Nysa
3 0
AZS AWF Wrocław
11 lut 2023
- 00:00
MUKS Sari Żory
3 1
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
11 lut 2023
- 00:00
Sokół'43 Katowice
3 1
IgnerHome Volley Świdnica
11 lut 2023
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
3 0
Silesia Volley Mysłowice
Kolejka 16
25 lut 2023
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
0 3
KS Silesia Częstochowa
25 lut 2023
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 0
IgnerHome Volley Świdnica
25 lut 2023
- 00:00
Sokół'43 Katowice
2 3
MUKS Sari Żory
25 lut 2023
- 00:00
AZS AWF Wrocław
3 0
Unia II Opole
25 lut 2023
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 0
NTSK AZS Nysa
Kolejka 17
11 mar 2023
- 00:00
AZS AWF Wrocław
3 0
Polonia Łaziska Górne
11 mar 2023
- 00:00
Unia II Opole
0 3
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
11 mar 2023
- 00:00
NTSK AZS Nysa
1 3
Sokół'43 Katowice
11 mar 2023
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
3 0
MUKS Sari Żory
11 mar 2023
- 00:00
IgnerHome Volley Świdnica
1 3
KS Silesia Częstochowa
Kolejka 18
25 mar 2023
- 00:00
Polonia Łaziska Górne
- -
IgnerHome Volley Świdnica
25 mar 2023
- 00:00
KS Silesia Częstochowa
- -
MUKS Sari Żory
25 mar 2023
- 00:00
Silesia Volley Mysłowice
- -
NTSK AZS Nysa
25 mar 2023
- 00:00
Sokół'43 Katowice
- -
Unia II Opole
25 mar 2023
- 17:00
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
3 2
AZS AWF Wrocław
P