Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

IV Liga Dolnośląska

2022/2023
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
22
15
5
2
57
19
38
50
2
22
15
4
3
43
14
29
49
3
22
14
6
2
48
23
25
48
4
22
11
6
5
35
28
7
39
5
22
12
6
4
50
26
24
39
6
22
9
7
5
32
24
8
36
7
22
9
8
5
36
30
6
35
8
22
10
4
8
24
23
1
34
9
22
10
3
9
56
40
16
33
10
22
7
6
9
35
26
9
27
11
22
7
4
10
28
45
-17
25
12
22
6
3
13
34
48
-14
21
13
22
6
2
14
35
49
-14
20
14
22
4
7
11
35
45
-10
19
15
22
1
3
18
21
80
-59
6
16
22
1
3
18
23
72
-49
6
Kolejka 1
13 sie 2022
- 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3 3
Sokół Marcinkowice
13 sie 2022
- 15:30
Bielawianka Bielawa
0 1
Barycz Sułów
13 sie 2022
- 17:00
Galakticos Solna (b)
0 2
Słowianin Wolibórz
13 sie 2022
- 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 2
Moto Jelcz Oława
13 sie 2022
- 17:00
Lechia Dzierżoniów
2 1
Foto Higiena Gać (s)
13 sie 2022
- 17:00
Polonia Stal Świdnica
2 1
KP Górnik Wałbrzych (b)
14 sie 2022
- 11:00
Skałki Stolec (b)
0 3
Piast Żmigród (s)
14 sie 2022
- 17:00
Piast Nowa Ruda
1 2
Polonia Trzebnica
Kolejka 2
20 sie 2022
- 11:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
0 2
Piast Nowa Ruda
20 sie 2022
- 11:00
Sokół Marcinkowice
3 2
Polonia Stal Świdnica
20 sie 2022
- 11:00
Barycz Sułów
2 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
20 sie 2022
- 11:00
Foto Higiena Gać (s)
4 1
Bielawianka Bielawa
20 sie 2022
- 11:00
Moto Jelcz Oława
5 1
Lechia Dzierżoniów
20 sie 2022
- 11:00
Słowianin Wolibórz
5 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
20 sie 2022
- 17:00
Piast Żmigród (s)
3 1
Polonia Trzebnica
21 sie 2022
- 17:00
Skałki Stolec (b)
1 1
Galakticos Solna (b)
Kolejka 3
28 sie 2022
- 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
2 3
Skałki Stolec (b)
26 lis 2022
- 13:00
Galakticos Solna (b)
2 1
Piast Żmigród (s)
26 lis 2022
- 13:00
Lechia Dzierżoniów
0 0
Słowianin Wolibórz
26 lis 2022
- 13:00
Bielawianka Bielawa
0 3
Moto Jelcz Oława
26 lis 2022
- 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5 2
Foto Higiena Gać (s)
26 lis 2022
- 13:00
Polonia Stal Świdnica
3 0
Barycz Sułów
26 lis 2022
- 13:00
Piast Nowa Ruda
1 0
Sokół Marcinkowice
26 lis 2022
- 13:00
Polonia Trzebnica
1 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 4
3 wrz 2022
- 15:00
Barycz Sułów
1 2
Piast Nowa Ruda
3 wrz 2022
- 17:00
Piast Żmigród (s)
3 0
KP Górnik Wałbrzych (b)
3 wrz 2022
- 17:00
Sokół Marcinkowice
1 3
Polonia Trzebnica
3 wrz 2022
- 17:00
Foto Higiena Gać (s)
2 2
Polonia Stal Świdnica
3 wrz 2022
- 17:00
Moto Jelcz Oława
0 1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3 wrz 2022
- 17:00
Słowianin Wolibórz
4 1
Bielawianka Bielawa
3 wrz 2022
- 17:00
Skałki Stolec (b)
1 5
Lechia Dzierżoniów
3 wrz 2022
- 17:00
Galakticos Solna (b)
1 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
Kolejka 5
10 wrz 2022
- 00:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 4
Piast Żmigród (s)
10 wrz 2022
- 00:00
Lechia Dzierżoniów
0 1
Galakticos Solna (b)
10 wrz 2022
- 00:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 3
Słowianin Wolibórz
10 wrz 2022
- 00:00
Polonia Stal Świdnica
6 1
Moto Jelcz Oława
10 wrz 2022
- 00:00
Piast Nowa Ruda
2 3
Foto Higiena Gać (s)
10 wrz 2022
- 00:00
Polonia Trzebnica
1 4
Barycz Sułów
10 wrz 2022
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
2 4
Sokół Marcinkowice
10 wrz 2022
- 14:30
Bielawianka Bielawa
6 1
Skałki Stolec (b)
Kolejka 6
17 wrz 2022
- 16:00
Piast Żmigród (s)
2 1
Sokół Marcinkowice
17 wrz 2022
- 16:00
Barycz Sułów
2 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
17 wrz 2022
- 16:00
Foto Higiena Gać (s)
4 2
Polonia Trzebnica
17 wrz 2022
- 16:00
Słowianin Wolibórz
2 2
Polonia Stal Świdnica
17 wrz 2022
- 16:00
Galakticos Solna (b)
2 2
Bielawianka Bielawa
17 wrz 2022
- 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 4
Lechia Dzierżoniów
18 wrz 2022
- 11:00
Moto Jelcz Oława
2 0
Piast Nowa Ruda
18 wrz 2022
- 16:00
Skałki Stolec (b)
1 4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 7
24 wrz 2022
- 13:00
Polonia Stal Świdnica
5 0
Skałki Stolec (b)
24 wrz 2022
- 16:00
Lechia Dzierżoniów
2 2
Piast Żmigród (s)
24 wrz 2022
- 16:00
Bielawianka Bielawa
6 2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
24 wrz 2022
- 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 0
Galakticos Solna (b)
24 wrz 2022
- 16:00
Piast Nowa Ruda
0 1
Słowianin Wolibórz
24 wrz 2022
- 16:00
Polonia Trzebnica
0 0
Moto Jelcz Oława
24 wrz 2022
- 16:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 5
Foto Higiena Gać (s)
24 wrz 2022
- 16:00
Sokół Marcinkowice
0 4
Barycz Sułów
Kolejka 8
1 paź 2022
- 15:00
Moto Jelcz Oława
2 0
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 paź 2022
- 15:00
Piast Żmigród (s)
1 0
Barycz Sułów
1 paź 2022
- 15:00
Foto Higiena Gać (s)
3 1
Sokół Marcinkowice
1 paź 2022
- 15:00
Słowianin Wolibórz
3 3
Polonia Trzebnica
1 paź 2022
- 15:00
Galakticos Solna (b)
1 2
Polonia Stal Świdnica
1 paź 2022
- 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 paź 2022
- 19:00
Skałki Stolec (b)
1 3
Piast Nowa Ruda
2 paź 2022
- 13:00
Lechia Dzierżoniów
5 1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 9
8 paź 2022
- 15:00
Bielawianka Bielawa
0 2
Piast Żmigród (s)
8 paź 2022
- 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 3
Lechia Dzierżoniów
8 paź 2022
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
3 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
8 paź 2022
- 15:00
Piast Nowa Ruda
1 1
Galakticos Solna (b)
8 paź 2022
- 15:00
Polonia Trzebnica
1 0
Skałki Stolec (b)
8 paź 2022
- 15:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 1
Słowianin Wolibórz
8 paź 2022
- 15:00
Sokół Marcinkowice
2 4
Moto Jelcz Oława
8 paź 2022
- 15:00
Barycz Sułów
0 1
Foto Higiena Gać (s)
Kolejka 10
15 paź 2022
- 13:00
Słowianin Wolibórz
4 0
Sokół Marcinkowice
15 paź 2022
- 14:00
Piast Żmigród (s)
1 0
Foto Higiena Gać (s)
15 paź 2022
- 15:00
Moto Jelcz Oława
1 0
Barycz Sułów
15 paź 2022
- 15:00
Galakticos Solna (b)
2 2
Polonia Trzebnica
15 paź 2022
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
0 2
Piast Nowa Ruda
15 paź 2022
- 15:00
Lechia Dzierżoniów
3 0
Polonia Stal Świdnica
15 paź 2022
- 15:00
Bielawianka Bielawa
0 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
15 paź 2022
- 18:00
Skałki Stolec (b)
1 3
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 11
22 paź 2022
- 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1 0
Piast Żmigród (s)
22 paź 2022
- 15:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
2 0
Galakticos Solna (b)
22 paź 2022
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
3 0
Bielawianka Bielawa
22 paź 2022
- 15:00
Piast Nowa Ruda
0 2
Lechia Dzierżoniów
22 paź 2022
- 15:00
Polonia Trzebnica
8 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
22 paź 2022
- 15:00
Sokół Marcinkowice
7 1
Skałki Stolec (b)
22 paź 2022
- 15:00
Barycz Sułów
0 1
Słowianin Wolibórz
23 paź 2022
- 14:00
Foto Higiena Gać (s)
1 2
Moto Jelcz Oława
Kolejka 12
29 paź 2022
- 14:00
Piast Żmigród (s)
2 0
Moto Jelcz Oława
29 paź 2022
- 14:00
Słowianin Wolibórz
3 1
Foto Higiena Gać (s)
29 paź 2022
- 14:00
Skałki Stolec (b)
1 1
Barycz Sułów
29 paź 2022
- 14:00
Galakticos Solna (b)
3 2
Sokół Marcinkowice
29 paź 2022
- 14:00
Lechia Dzierżoniów
3 0
Polonia Trzebnica
29 paź 2022
- 14:00
Bielawianka Bielawa
2 0
Piast Nowa Ruda
29 paź 2022
- 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1 1
Polonia Stal Świdnica
29 paź 2022
- 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 3
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 13
5 lis 2022
- 13:30
KP Górnik Wałbrzych (b)
2 3
Lechia Dzierżoniów
5 lis 2022
- 13:30
Piast Nowa Ruda
1 0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5 lis 2022
- 13:30
Polonia Trzebnica
1 3
Bielawianka Bielawa
5 lis 2022
- 13:30
Sokół Marcinkowice
2 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
5 lis 2022
- 13:30
Barycz Sułów
1 2
Galakticos Solna (b)
5 lis 2022
- 13:30
Moto Jelcz Oława
0 1
Słowianin Wolibórz
5 lis 2022
- 13:30
Foto Higiena Gać (s)
11 1
Skałki Stolec (b)
13 lis 2022
- 13:30
Polonia Stal Świdnica
1 1
Piast Żmigród (s)
Kolejka 14
11 lis 2022
- 11:00
Lechia Dzierżoniów
1 1
Sokół Marcinkowice
11 lis 2022
- 15:00
Skałki Stolec (b)
0 1
Moto Jelcz Oława
12 lis 2022
- 12:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2 2
Polonia Trzebnica
12 lis 2022
- 13:00
Piast Żmigród (s)
1 0
Słowianin Wolibórz
12 lis 2022
- 13:00
Galakticos Solna (b)
3 0
Foto Higiena Gać (s)
12 lis 2022
- 13:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 4
Barycz Sułów
12 lis 2022
- 13:00
Polonia Stal Świdnica
2 0
Piast Nowa Ruda
13 lis 2022
- 13:30
Bielawianka Bielawa
1 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 15
19 lis 2022
- 12:00
Słowianin Wolibórz
7 1
Skałki Stolec (b)
19 lis 2022
- 13:00
Barycz Sułów
0 2
Lechia Dzierżoniów
19 lis 2022
- 13:00
Foto Higiena Gać (s)
3 2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
19 lis 2022
- 13:00
Moto Jelcz Oława
1 1
Galakticos Solna (b)
19 lis 2022
- 13:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 4
Orzeł Ząbkowice Śląskie
19 lis 2022
- 13:30
Piast Nowa Ruda
0 0
Piast Żmigród (s)
19 lis 2022
- 13:30
Polonia Trzebnica
1 2
Polonia Stal Świdnica
19 lis 2022
- 13:30
Sokół Marcinkowice
0 3
Bielawianka Bielawa
Kolejka 16
4 mar 2023
- 00:00
Piast Żmigród (s)
2 1
Skałki Stolec (b)
4 mar 2023
- 00:00
Słowianin Wolibórz
4 1
Galakticos Solna (b)
4 mar 2023
- 00:00
Moto Jelcz Oława
2 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
4 mar 2023
- 00:00
Foto Higiena Gać (s)
1 1
Lechia Dzierżoniów
4 mar 2023
- 00:00
Barycz Sułów
0 0
Bielawianka Bielawa
4 mar 2023
- 00:00
Sokół Marcinkowice
1 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4 mar 2023
- 00:00
Polonia Trzebnica
1 1
Piast Nowa Ruda
4 mar 2023
- 16:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 0
Polonia Stal Świdnica
Kolejka 17
11 mar 2023
- 12:00
Lechia Dzierżoniów
1 1
Moto Jelcz Oława
11 mar 2023
- 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 4
Barycz Sułów
11 mar 2023
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
3 0
Sokół Marcinkowice
11 mar 2023
- 15:00
Galakticos Solna (b)
3 2
Skałki Stolec (b)
11 mar 2023
- 15:00
Bielawianka Bielawa
0 4
Foto Higiena Gać (s)
11 mar 2023
- 15:00
Polonia Trzebnica
0 3
Piast Żmigród (s)
12 mar 2023
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 7
Słowianin Wolibórz
15 mar 2023
- 19:00
Piast Nowa Ruda
0 0
KP Górnik Wałbrzych (b)
Kolejka 18
18 mar 2023
- 14:00
Słowianin Wolibórz
0 1
Lechia Dzierżoniów
18 mar 2023
- 14:00
Foto Higiena Gać (s)
2 2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
18 mar 2023
- 15:00
Piast Żmigród (s)
0 1
Galakticos Solna (b)
18 mar 2023
- 15:00
Skałki Stolec (b)
1 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
18 mar 2023
- 15:00
Moto Jelcz Oława
1 1
Bielawianka Bielawa
18 mar 2023
- 15:00
Barycz Sułów
1 1
Polonia Stal Świdnica
18 mar 2023
- 15:00
Sokół Marcinkowice
0 1
Piast Nowa Ruda
18 mar 2023
- 16:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 1
Polonia Trzebnica
Kolejka 19
25 mar 2023
- 13:00
Lechia Dzierżoniów
2 1
Skałki Stolec (b)
25 mar 2023
- 14:00
Piast Nowa Ruda
1 0
Barycz Sułów
25 mar 2023
- 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 4
Galakticos Solna (b)
25 mar 2023
- 15:00
Polonia Trzebnica
1 2
Sokół Marcinkowice
25 mar 2023
- 15:00
Polonia Stal Świdnica
2 1
Foto Higiena Gać (s)
25 mar 2023
- 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2 1
Moto Jelcz Oława
25 mar 2023
- 15:30
Bielawianka Bielawa
1 2
Słowianin Wolibórz
25 mar 2023
- 16:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
0 2
Piast Żmigród (s)
Kolejka 20
29 mar 2023
- 17:00
Sokół Marcinkowice
4 1
KP Górnik Wałbrzych (b)
29 mar 2023
- 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0 0
Słowianin Wolibórz
29 mar 2023
- 17:00
Polonia Trzebnica
2 2
Barycz Sułów
29 mar 2023
- 17:00
Piast Żmigród (s)
6 0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
29 mar 2023
- 17:00
Moto Jelcz Oława
2 2
Polonia Stal Świdnica
29 mar 2023
- 17:00
Foto Higiena Gać (s)
2 3
Piast Nowa Ruda
29 mar 2023
- 18:00
Galakticos Solna (b)
1 2
Lechia Dzierżoniów
29 mar 2023
- 19:00
Skałki Stolec (b)
3 5
Bielawianka Bielawa
Kolejka 21
1 kwi 2023
- 15:00
Bielawianka Bielawa
1 2
Galakticos Solna (b)
1 kwi 2023
- 16:00
Sokół Marcinkowice
0 1
Piast Żmigród (s)
1 kwi 2023
- 16:00
Polonia Trzebnica
2 4
Foto Higiena Gać (s)
1 kwi 2023
- 16:00
Polonia Stal Świdnica
3 4
Słowianin Wolibórz
1 kwi 2023
- 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4 0
Skałki Stolec (b)
1 kwi 2023
- 16:00
Lechia Dzierżoniów
2 1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
1 kwi 2023
- 18:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
1 5
Barycz Sułów
2 kwi 2023
- 11:00
Piast Nowa Ruda
1 0
Moto Jelcz Oława
Kolejka 22
8 kwi 2023
- 12:00
Piast Żmigród (s)
3 3
Lechia Dzierżoniów
8 kwi 2023
- 12:00
Słowianin Wolibórz
3 2
Piast Nowa Ruda
8 kwi 2023
- 13:00
Skałki Stolec (b)
0 3
Polonia Stal Świdnica
8 kwi 2023
- 14:00
Galakticos Solna (b)
3 1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
8 kwi 2023
- 14:00
Barycz Sułów
3 1
Sokół Marcinkowice
8 kwi 2023
- 16:00
Foto Higiena Gać (s)
1 2
KP Górnik Wałbrzych (b)
8 kwi 2023
- 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki (b)
4 0
Bielawianka Bielawa
8 kwi 2023
- 16:00
Moto Jelcz Oława
1 0
Polonia Trzebnica
Kolejka 23
15 kwi 2023
- 00:00
KP Górnik Wałbrzych (b)
- -
Moto Jelcz Oława
P