Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Liga Okręgowa

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
22
7
1
125
32
93
73
2
30
21
5
4
75
34
41
68
3
30
19
3
8
73
39
34
60
4
30
17
8
5
69
30
39
59
5
30
18
3
9
89
47
42
57
6
30
17
4
9
68
51
17
55
7
Nysa Kłodzko
P
R
Z
P
P
30
15
5
10
70
43
27
50
8
30
15
4
11
84
79
5
49
9
30
12
4
14
68
72
-4
40
10
30
10
6
14
57
62
-5
36
11
30
9
5
16
39
62
-23
32
12
30
8
6
16
42
78
-36
30
13
30
8
3
19
45
77
-32
27
14
30
8
2
20
59
87
-28
26
15
30
5
4
21
28
79
-51
19
16
Grom Witków
P
P
P
P
P
30
0
3
27
15
134
-119
3
Kolejka 1
13 sie 2022
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
13 sie 2022
- 17:00
Iskra Jaszkowa
3 1
Pogoń Pieszyce
13 sie 2022
- 17:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 1
MKS Victoria Świebodzice
14 sie 2022
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 2
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 wrz 2022
- 07:00
LKS Bystrzyca Górna
2 1
Śnieżnik Domaszków (b)
7 wrz 2022
- 17:00
Grom Witków
1 2
Zjednoczeni Żarów
14 wrz 2022
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 1
Piławianka Piława Górna
26 lis 2022
- 10:00
Nysa Kłodzko
2 1
Cukrownik Pszenno
Kolejka 2
20 sie 2022
- 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 4
Zjednoczeni Żarów
20 sie 2022
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
2 1
Grom Witków
20 sie 2022
- 17:00
Cukrownik Pszenno
1 3
Górnik Nowe Miasto (b)
20 sie 2022
- 17:00
Pogoń Pieszyce
2 3
LKS Bystrzyca Górna
20 sie 2022
- 17:00
Piławianka Piława Górna
2 5
Iskra Jaszkowa
20 sie 2022
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 5
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
21 sie 2022
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
2 7
Nysa Kłodzko
21 sie 2022
- 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
3 0
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 3
27 sie 2022
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
5 3
Piławianka Piława Górna
27 sie 2022
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
5 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
27 sie 2022
- 17:00
Nysa Kłodzko
5 0
Pogoń Pieszyce
27 sie 2022
- 17:00
Grom Witków
1 4
Cukrownik Pszenno
27 sie 2022
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
3 2
MKS Victoria Świebodzice
27 sie 2022
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
2 2
Kryształ Stronie Śląskie
28 sie 2022
- 11:00
Iskra Jaszkowa
3 3
Włókniarz Kudowa Zdrój
28 sie 2022
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
4 2
Śnieżnik Domaszków (b)
Kolejka 4
3 wrz 2022
- 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
2 3
MKS Victoria Świebodzice
3 wrz 2022
- 17:00
Cukrownik Pszenno
0 3
Zjednoczeni Żarów
3 wrz 2022
- 17:00
Pogoń Pieszyce
1 2
Górnik Nowe Miasto (b)
3 wrz 2022
- 17:00
Piławianka Piława Górna
1 5
Nysa Kłodzko
3 wrz 2022
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
4 1
Iskra Jaszkowa
3 wrz 2022
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 0
Karolina Jaworzyna Śląska
4 wrz 2022
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
4 1
Grom Witków
4 wrz 2022
- 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
0 2
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 5
10 wrz 2022
- 15:00
MKS Victoria Świebodzice
4 3
Cukrownik Pszenno
10 wrz 2022
- 16:00
Śnieżnik Domaszków (b)
5 0
Zjednoczeni Żarów
10 wrz 2022
- 17:00
Nysa Kłodzko
4 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
10 wrz 2022
- 17:00
Grom Witków
1 2
Pogoń Pieszyce
10 wrz 2022
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
4 1
Kryształ Stronie Śląskie
10 wrz 2022
- 17:00
Iskra Jaszkowa
1 6
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
10 wrz 2022
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
1 2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
11 wrz 2022
- 15:00
Górnik Nowe Miasto (b)
3 0
Piławianka Piława Górna
Kolejka 6
17 wrz 2022
- 14:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 0
Nysa Kłodzko
17 wrz 2022
- 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
1 7
Iskra Jaszkowa
17 wrz 2022
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 4
Cukrownik Pszenno
17 wrz 2022
- 16:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
0 0
LKS Bystrzyca Górna
17 wrz 2022
- 16:00
Pogoń Pieszyce
2 1
Zjednoczeni Żarów
18 wrz 2022
- 12:00
Śnieżnik Domaszków (b)
4 1
MKS Victoria Świebodzice
18 wrz 2022
- 16:00
Piławianka Piława Górna
5 1
Grom Witków
18 wrz 2022
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 3
Górnik Nowe Miasto (b)
Kolejka 7
24 wrz 2022
- 15:00
Cukrownik Pszenno
4 0
Śnieżnik Domaszków (b)
24 wrz 2022
- 16:00
Grom Witków
1 5
Włókniarz Kudowa Zdrój
24 wrz 2022
- 16:00
Piławianka Piława Górna
1 2
Zjednoczeni Żarów
24 wrz 2022
- 16:00
LKS Bystrzyca Górna
6 0
Karolina Jaworzyna Śląska
24 wrz 2022
- 16:00
Nysa Kłodzko
2 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
24 wrz 2022
- 16:00
Iskra Jaszkowa
2 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
24 wrz 2022
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
6 1
Pogoń Pieszyce
25 wrz 2022
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 2
Kryształ Stronie Śląskie
Kolejka 8
1 paź 2021
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 1
Śnieżnik Domaszków (b)
1 paź 2022
- 16:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 1
Górnik Nowe Miasto (b)
1 paź 2022
- 16:00
Pogoń Pieszyce
3 2
Cukrownik Pszenno
1 paź 2022
- 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 1
Grom Witków
1 paź 2022
- 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 4
Nysa Kłodzko
1 paź 2022
- 16:00
Iskra Jaszkowa
2 1
LKS Bystrzyca Górna
2 paź 2022
- 15:00
Piławianka Piława Górna
0 1
MKS Victoria Świebodzice
2 paź 2022
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 9
8 paź 2022
- 15:00
Górnik Nowe Miasto (b)
3 0
Karolina Jaworzyna Śląska
8 paź 2022
- 15:00
MKS Victoria Świebodzice
2 2
Włókniarz Kudowa Zdrój
8 paź 2022
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
1 1
Polonia Bystrzyca Kłodzka
8 paź 2022
- 15:00
Nysa Kłodzko
4 7
Iskra Jaszkowa
9 paź 2022
- 11:00
Grom Witków
0 8
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
9 paź 2022
- 11:00
Zjednoczeni Żarów
4 2
Kryształ Stronie Śląskie
9 paź 2022
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
2 1
Pogoń Pieszyce
9 paź 2022
- 14:00
Cukrownik Pszenno
2 1
Piławianka Piława Górna
Kolejka 10
15 paź 2022
- 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska
4 0
Grom Witków
15 paź 2022
- 15:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
3 2
Zjednoczeni Żarów
15 paź 2022
- 15:00
Piławianka Piława Górna
2 1
Śnieżnik Domaszków (b)
15 paź 2022
- 15:00
Kryształ Stronie Śląskie
0 1
MKS Victoria Świebodzice
15 paź 2022
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
0 1
Nysa Kłodzko
15 paź 2022
- 15:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 1
Pogoń Pieszyce
16 paź 2022
- 11:00
Iskra Jaszkowa
3 5
Górnik Nowe Miasto (b)
16 paź 2022
- 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 0
Cukrownik Pszenno
Kolejka 11
22 paź 2022
- 13:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 0
LKS Bystrzyca Górna
22 paź 2022
- 15:00
MKS Victoria Świebodzice
3 6
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
22 paź 2022
- 15:00
Nysa Kłodzko
1 4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
22 paź 2022
- 15:00
Cukrownik Pszenno
2 3
Kryształ Stronie Śląskie
22 paź 2022
- 15:00
Pogoń Pieszyce
3 2
Piławianka Piława Górna
23 paź 2022
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
1 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
23 paź 2022
- 13:30
Grom Witków
1 5
Iskra Jaszkowa
23 paź 2022
- 15:00
Zjednoczeni Żarów
3 2
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 12
29 paź 2022
- 15:00
Kryształ Stronie Śląskie
0 4
Śnieżnik Domaszków (b)
29 paź 2022
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
0 0
Grom Witków
29 paź 2022
- 15:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
7 0
Cukrownik Pszenno
29 paź 2022
- 15:00
Nysa Kłodzko
3 1
Górnik Nowe Miasto (b)
29 paź 2022
- 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska
2 4
MKS Victoria Świebodzice
30 paź 2022
- 11:00
Iskra Jaszkowa
2 1
Zjednoczeni Żarów
30 paź 2022
- 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5 2
Piławianka Piława Górna
30 paź 2022
- 14:30
Włókniarz Kudowa Zdrój
3 2
Pogoń Pieszyce
Kolejka 13
6 lis 2022
- 12:00
Górnik Nowe Miasto (b)
3 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
6 lis 2022
- 13:30
Śnieżnik Domaszków (b)
2 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
6 lis 2022
- 13:30
MKS Victoria Świebodzice
3 1
Iskra Jaszkowa
6 lis 2022
- 13:30
Grom Witków
0 5
Nysa Kłodzko
6 lis 2022
- 13:30
Zjednoczeni Żarów
1 1
LKS Bystrzyca Górna
6 lis 2022
- 13:30
Cukrownik Pszenno
2 0
Karolina Jaworzyna Śląska
6 lis 2022
- 13:30
Pogoń Pieszyce
4 1
Kryształ Stronie Śląskie
6 lis 2022
- 13:30
Piławianka Piława Górna
3 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 14
12 lis 2022
- 13:30
Nysa Kłodzko
3 2
Zjednoczeni Żarów
12 lis 2022
- 13:30
LKS Bystrzyca Górna
1 1
MKS Victoria Świebodzice
13 lis 2022
- 11:00
Iskra Jaszkowa
1 2
Cukrownik Pszenno
13 lis 2022
- 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 1
Włókniarz Kudowa Zdrój
13 lis 2022
- 13:30
Kryształ Stronie Śląskie
1 0
Piławianka Piława Górna
13 lis 2022
- 13:30
Karolina Jaworzyna Śląska
2 0
Śnieżnik Domaszków (b)
13 lis 2022
- 13:30
Górnik Nowe Miasto (b)
7 0
Grom Witków
13 lis 2022
- 13:30
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
7 1
Pogoń Pieszyce
Kolejka 15
19 lis 2022
- 13:30
MKS Victoria Świebodzice
2 1
Nysa Kłodzko
19 lis 2022
- 13:30
Cukrownik Pszenno
1 4
LKS Bystrzyca Górna
19 lis 2022
- 13:30
Piławianka Piława Górna
1 4
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
20 lis 2022
- 13:30
Grom Witków
1 5
Polonia Bystrzyca Kłodzka
20 lis 2022
- 13:30
Śnieżnik Domaszków (b)
1 1
Iskra Jaszkowa
20 lis 2022
- 13:30
Pogoń Pieszyce
1 3
Karolina Jaworzyna Śląska
20 lis 2022
- 13:30
Włókniarz Kudowa Zdrój
3 0
Kryształ Stronie Śląskie
20 lis 2022
- 13:30
Zjednoczeni Żarów
1 2
Górnik Nowe Miasto (b)
Kolejka 16
11 mar 2023
- 15:00
Piławianka Piława Górna
0 0
Karolina Jaworzyna Śląska
11 mar 2023
- 15:00
Pogoń Pieszyce
3 3
Iskra Jaszkowa
11 mar 2023
- 15:00
Cukrownik Pszenno
2 2
Nysa Kłodzko
11 mar 2023
- 18:00
MKS Victoria Świebodzice
0 1
Górnik Nowe Miasto (b)
12 mar 2023
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
1 2
LKS Bystrzyca Górna
12 mar 2023
- 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 0
Kryształ Stronie Śląskie
12 mar 2023
- 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
0 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
12 mar 2023
- 16:00
Zjednoczeni Żarów
5 0
Grom Witków
Kolejka 17
18 mar 2023
- 15:00
Grom Witków
0 5
MKS Victoria Świebodzice
18 mar 2023
- 15:00
Nysa Kłodzko
0 0
Śnieżnik Domaszków (b)
18 mar 2023
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
1 1
Pogoń Pieszyce
18 mar 2023
- 15:00
Iskra Jaszkowa
5 1
Piławianka Piława Górna
18 mar 2023
- 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska
1 1
Włókniarz Kudowa Zdrój
18 mar 2023
- 15:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
3 0
Kryształ Stronie Śląskie
19 mar 2023
- 15:00
Górnik Nowe Miasto (b)
0 0
Cukrownik Pszenno
19 mar 2023
- 15:00
Zjednoczeni Żarów
2 0
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kolejka 18
25 mar 2023
- 15:00
Cukrownik Pszenno
7 1
Grom Witków
25 mar 2023
- 15:00
Piławianka Piława Górna
1 2
LKS Bystrzyca Górna
25 mar 2023
- 15:00
Kryształ Stronie Śląskie
4 1
Karolina Jaworzyna Śląska
25 mar 2023
- 15:00
Pogoń Pieszyce
0 5
Nysa Kłodzko
26 mar 2023
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
0 3
Górnik Nowe Miasto (b)
26 mar 2023
- 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
26 mar 2023
- 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 2
Iskra Jaszkowa
26 mar 2023
- 15:00
Zjednoczeni Żarów
2 0
MKS Victoria Świebodzice
Kolejka 19
1 kwi 2023
- 15:00
Zjednoczeni Żarów
0 0
Cukrownik Pszenno
1 kwi 2023
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
1 4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 kwi 2023
- 16:00
Grom Witków
1 2
Śnieżnik Domaszków (b)
1 kwi 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 3
Pogoń Pieszyce
1 kwi 2023
- 16:00
Nysa Kłodzko
2 1
Piławianka Piława Górna
1 kwi 2023
- 16:00
LKS Bystrzyca Górna
7 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 kwi 2023
- 16:00
Iskra Jaszkowa
2 1
Kryształ Stronie Śląskie
1 kwi 2023
- 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska
2 9
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
Kolejka 20
8 kwi 2023
- 16:00
Zjednoczeni Żarów
4 0
Śnieżnik Domaszków (b)
8 kwi 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 0
Karolina Jaworzyna Śląska
8 kwi 2023
- 16:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
9 1
Iskra Jaszkowa
8 kwi 2023
- 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 2
LKS Bystrzyca Górna
8 kwi 2023
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 1
Nysa Kłodzko
8 kwi 2023
- 16:00
Piławianka Piława Górna
0 2
Górnik Nowe Miasto (b)
8 kwi 2023
- 16:00
Pogoń Pieszyce
8 0
Grom Witków
8 kwi 2023
- 16:00
Cukrownik Pszenno
0 1
MKS Victoria Świebodzice
Kolejka 21
15 kwi 2023
- 17:00
Górnik Nowe Miasto (b)
5 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
15 kwi 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
2 0
Kryształ Stronie Śląskie
15 kwi 2023
- 17:00
Grom Witków
2 8
Piławianka Piława Górna
15 kwi 2023
- 17:00
Iskra Jaszkowa
3 2
Karolina Jaworzyna Śląska
15 kwi 2023
- 17:00
Cukrownik Pszenno
1 6
Polonia Bystrzyca Kłodzka
15 kwi 2023
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
4 2
Śnieżnik Domaszków (b)
15 kwi 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
0 4
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
16 kwi 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
2 1
Pogoń Pieszyce
Kolejka 22
22 kwi 2023
- 13:00
Pogoń Pieszyce
1 3
MKS Victoria Świebodzice
22 kwi 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 1
Nysa Kłodzko
22 kwi 2023
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 2
Górnik Nowe Miasto (b)
22 kwi 2023
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 5
LKS Bystrzyca Górna
23 kwi 2023
- 12:00
Śnieżnik Domaszków (b)
2 6
Cukrownik Pszenno
23 kwi 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4 2
Iskra Jaszkowa
23 kwi 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
7 2
Piławianka Piława Górna
23 kwi 2023
- 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
4 0
Grom Witków
Kolejka 23
29 kwi 2023
- 16:00
Górnik Nowe Miasto (b)
3 3
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
29 kwi 2023
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
3 2
Piławianka Piława Górna
29 kwi 2023
- 17:00
Cukrownik Pszenno
1 2
Pogoń Pieszyce
29 kwi 2023
- 17:00
Grom Witków
0 4
Kryształ Stronie Śląskie
29 kwi 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
3 0
Karolina Jaworzyna Śląska
29 kwi 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
6 1
Iskra Jaszkowa
30 kwi 2023
- 12:00
Śnieżnik Domaszków (b)
1 8
Polonia Bystrzyca Kłodzka
30 kwi 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
4 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 24
6 maj 2023
- 16:00
Iskra Jaszkowa
2 1
Nysa Kłodzko
6 maj 2023
- 16:00
Piławianka Piława Górna
2 2
Cukrownik Pszenno
6 maj 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
7 0
Grom Witków
6 maj 2023
- 17:00
Pogoń Pieszyce
4 2
Śnieżnik Domaszków (b)
7 maj 2023
- 11:00
Kryształ Stronie Śląskie
0 3
Zjednoczeni Żarów
7 maj 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
0 2
LKS Bystrzyca Górna
7 maj 2023
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 3
MKS Victoria Świebodzice
7 maj 2023
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 3
Górnik Nowe Miasto (b)
Kolejka 25
13 maj 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
0 1
LKS Bystrzyca Górna
13 maj 2023
- 17:00
MKS Victoria Świebodzice
3 0
Kryształ Stronie Śląskie
13 maj 2023
- 17:00
Górnik Nowe Miasto (b)
2 1
Iskra Jaszkowa
14 maj 2023
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
0 2
Piławianka Piława Górna
14 maj 2023
- 11:00
Cukrownik Pszenno
1 2
Włókniarz Kudowa Zdrój
14 maj 2023
- 12:00
Pogoń Pieszyce
0 3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
14 maj 2023
- 15:00
Grom Witków
0 0
Karolina Jaworzyna Śląska
14 maj 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
0 2
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
Kolejka 26
20 maj 2023
- 16:00
Iskra Jaszkowa
8 0
Grom Witków
20 maj 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
1 0
MKS Victoria Świebodzice
20 maj 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
1 1
Górnik Nowe Miasto (b)
20 maj 2023
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 2
Zjednoczeni Żarów
20 maj 2023
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
1 1
Cukrownik Pszenno
21 maj 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 0
Nysa Kłodzko
21 maj 2023
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 2
Śnieżnik Domaszków (b)
21 maj 2023
- 16:00
Piławianka Piława Górna
2 7
Pogoń Pieszyce
Kolejka 27
26 maj 2023
- 18:30
Zjednoczeni Żarów
6 1
Iskra Jaszkowa
27 maj 2023
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
1 2
Karolina Jaworzyna Śląska
27 maj 2023
- 17:00
Górnik Nowe Miasto (b)
1 1
Nysa Kłodzko
27 maj 2023
- 17:00
Cukrownik Pszenno
1 1
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
27 maj 2023
- 17:00
Piławianka Piława Górna
2 4
Polonia Bystrzyca Kłodzka
27 maj 2023
- 17:00
Grom Witków
0 6
LKS Bystrzyca Górna
27 maj 2023
- 17:00
Śnieżnik Domaszków (b)
0 1
Kryształ Stronie Śląskie
28 maj 2023
- 13:00
Pogoń Pieszyce
6 0
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kolejka 28
3 cze 2023
- 16:00
Kryształ Stronie Śląskie
2 2
Pogoń Pieszyce
3 cze 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
6 1
Śnieżnik Domaszków (b)
3 cze 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
3 0
Grom Witków
3 cze 2023
- 17:00
LKS Bystrzyca Górna
0 2
Zjednoczeni Żarów
3 cze 2023
- 17:00
Iskra Jaszkowa
2 2
MKS Victoria Świebodzice
3 cze 2023
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
0 2
Cukrownik Pszenno
4 cze 2023
- 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
6 1
Górnik Nowe Miasto (b)
4 cze 2023
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
2 8
Piławianka Piława Górna
Kolejka 29
10 cze 2023
- 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój
1 6
Polonia Bystrzyca Kłodzka
10 cze 2023
- 16:00
MKS Victoria Świebodzice
2 2
LKS Bystrzyca Górna
10 cze 2023
- 17:00
Grom Witków
1 5
Górnik Nowe Miasto (b)
10 cze 2023
- 17:00
Pogoń Pieszyce
2 4
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
10 cze 2023
- 17:00
Zjednoczeni Żarów
3 0
Nysa Kłodzko
10 cze 2023
- 17:00
Piławianka Piława Górna
3 1
Kryształ Stronie Śląskie
10 cze 2023
- 17:00
Cukrownik Pszenno
5 4
Iskra Jaszkowa
11 cze 2023
- 11:00
Śnieżnik Domaszków (b)
1 2
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 30
17 cze 2023
- 15:00
LKS Bystrzyca Górna
2 0
Cukrownik Pszenno
17 cze 2023
- 17:00
Zdrój Jedlina-Zdrój (b)
10 1
Piławianka Piława Górna
17 cze 2023
- 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3 0
Grom Witków
17 cze 2023
- 17:00
Górnik Nowe Miasto (b)
3 1
Zjednoczeni Żarów
17 cze 2023
- 17:00
Nysa Kłodzko
2 4
MKS Victoria Świebodzice
17 cze 2023
- 17:00
Iskra Jaszkowa
3 1
Śnieżnik Domaszków (b)
17 cze 2023
- 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska
1 3
Pogoń Pieszyce
17 cze 2023
- 17:00
Kryształ Stronie Śląskie
3 3
Włókniarz Kudowa Zdrój