Jedlina Cup: Nowe Miasto najlepsze w roczniku 2007

Jakub Zima

W Jedlinie Zdrój rozegrano turniej piłki nożnej dla roczników 2007/2008. W Jedlina Cup wzięło udział 9 zespołów. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy, w których każdy zagrał z każdym. Zastosowana formuła pozwoliła rozegrać drużynom 3 fazy turnieju. 

W pierwszym etapie zawodów, pewne zwycięstwa odniosły drużyny Górnika Nowe Miasto Wałbrzych i AP Kamienna Góra. Obie ekipy z kompletem zwycięstw awansowały do drugiego etapu. Trochę więcej problemów na tym etapie zabawy miał jeden z faworytów turnieju Due Soccer Świebodzice. Ostatecznie jednak do kolejnej rundy awansowało 6 zespołów. Drużyny z ostatnich miejsc w swoich grupach, musiały zadowolić się rywalizacją o miejsca 7-9.

W drugiej fazie turnieju awans do wielkiego finału uzyskały dwie drużyny z Wałbrzycha, gdzie Górnik Nowe Miasto Wałbrzych okazał się lepszy od wałbrzyskiej Victorii. Drugi zespół z Nowego Miasta w meczu o 3 miejsce pokonał Basztę, zgarniając brązowe medale.

  1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  2. Victoria Wałbrzych
  3. Górnik Nowe Miasto II Wałbrzych
  4. Baszta Wałbrzych
  5. KAP Kamienna Góra
  6. Due Soccer Świebodzice
  7. KS Zdrój Jedlina Zdrój
  8. Due Soccer II Świebodzice
  9. Górnik Boguszów Gorce

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Akademia UKPS Lubin wygrywa Kinder+Sport

Ostatni akcent sezonu 2019/20 to finałowy turniej Kinder + Sport organizowany przez nasz klub w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. W kategorii „trójek” (rocznik 2008) do rozgrywek ogólnopolskich (najlepsze 32 ekipy z całego kraju) awansował zespół UKS Kinder Volleyball, z czego ogromnie się cieszymy i gratulujemy. Turniej został zorganizowany z wszelkimi zasadami […]