REDAKCJA

jakub zima

jakub zima

redaktor naczelny

tel: +48729650659 jakub.zima@sportowy-walbrzych.com.pl

Redaktor naczelny i założyciel portalu Sportowy Wałbrzych. Komentator specjalizujący się w piłce nożnej, siatkówce. Człowiek z pasją, dla której poświęca każdą wolną chwilę. 
Przez wiele lat aktywnie uprawiający piłkę nożną. Posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej. Pedagog z zawodu, fotograf z zamiłowania. Dzisiaj stara się zarażać pasją do sportu, ukazując jak on wygląda po drugiej stronie szklanego ekranu.
Kieruje się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych do pokonania, dlatego „… sięgajmy gwiazd, bo po co byłoby niebo”
piotr walkowiak

piotr walkowiak

z-ca redaktora naczelnego

tel: +48724012201 piotr.walkowiak@sportowy-walbrzych.com.pl

Jako pierwszy w Polsce rozpoczął propagowanie piłkarstwa kobiecego na skalę całego kraju. Transmituje mecze z wielu zakątków boisk Ekstraligi czy I ligi w całej Polsce. Na co dzień komentator, redaktor portalu Tylko Kobiecy Futbol. Specjalizuje się nie tylko w komentowaniu meczów kobiet, ale również rozgrywek męskich, narciarstwa klasycznego (biegi narciarskie, skoki narciarskie, kombinacja norweska), maratonów, siatkówki, pływania, sportów walki, czy wioślarstwa.

Przed laty komentator stacji Eurosport Polska, gdzie pracował z Bogdanem Chruścickim przy komentowaniu wspomnianych zimowych dyscyplin. Piotr na co dzień również zajmuje się prowadzeniem wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych, kulturowych i muzycznych.
Do najważniejszych należą: Toyoya Półmaraton Wałbrzych oraz inne biegi organizowane w Wałbrzychu, mecze siatkarzy TS Victoria PWSZ Wałbrzych (sezon 2014/2015) czy Mistrzostwa Europy Zapasów 2015.
 Stale współpracuje z Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój Wałbrzych.

R E D A K C J A

  • Jakub Zima – redaktor naczelny, 
  • Piotr Walkowiak – z-ca redaktora naczelnego,

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

  • Joanna Gaik,
  • Przemysław Dobiega