Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Jasiński w Zdroju! Klub wraca do treningów

Zespół Zdroju Jedliny Zdrój związał się umową z nowym szkoleniowcem. Drużynę w rozgrywkach poprowadzi Kamil Jasiński.

  Poznaliśmy najlepszych tenisistów Aglomeracji Wałbrzyszkiej

31-latek ostatnio prowadził występującą w zachodniej grupie dolnośląskiej IV ligi drużynę KS-u Legnickie Pole, a wcześniej przez cztery sezony grający w Ekstralidze Kobiet zespół AZS PWSZ Wałbrzych z którym zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski, zajmując 3 miejsce w sezonie 2016/2017. Kamilowi w pracy w Jedlinie-Zdroju jako II Trener pomagać będzie doskonale znany naszym kibicom Robert Kubowicz, który w przeszłości był już szkoleniowcem Zielono-Czerwonych. Serdecznie witamy w Jedlinie-Zdroju i życzymy powodzenia w pracy z naszym zespołem cieszą się w klubie z uzdrowiska.

Nowy trener zaplanował już program treningowy okresu przygotowawczego. Zawodnicy I zespołu KS Zdrój do zajęć wracają 15 lipca.

Trenować będziemy również w piątek o godzinie 18:00 i sobotę o godzinie 11:00. W kolejnym tygodniu aż do rozpoczęcia sezonu ligowego trenujemy w każdy wtorek, czwartek i piątek o godzinie 18:00. Wszystkie zajęcia obywać się będą na Stadionie w Jedlinie-Zdroju czytamy na stronie klubu z Jedliny Zdroju.

Poza zajęciami treningowymi, podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego czeka również seria gier kontrolnych. Pierwszy mecz ligowy Zdrój zagra w weekend 14-15 sierpnia na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego. Rywalem będzie wałbrzyskie Zagłębie.

Wałbrzyska Serie A zapowiada się niezwykle ciekawie!

P