Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wilczyce sprawdzą formę Chełmca!

W kolejnym mecz III ligi siatkówki mężczyzn, wałbrzyszanie zagrają z jednym z pretendentów do awansu. Formę gospodarzy sprawdzi WKS Volley Wilczyce.

  Pierwszy weekend finałów na remis

W minioną sobotę w Głuszycy podopieczni trenerów Ratajczaka i Jerzyka gładko pokonali JKS Spartakus Jawor wskakując na fotel wicelidera ligi. Drużyna na 8 rozegranych spotkań zanotowała aż 7 zwycięstw co daje 16 punktów (jeden punkt straty do lidera z Namysłowa) – informują przedstawiciele wałbrzyskiego klubu.

W ostatnim spotkaniu Chełmiec na gościnnych występach w Głuszycy zwyciężył drużynę z Jawora. Volley Wilczyce pauzowały. Najbliższy rywal Chełmca na obecną chwilę zajmuje 6 miejsce (13 punktów), ale od lidera ma aż 2 rozegrane spotkania mniej. Jeden mecz więcej na swoim koncie mają też nasi zawodnicy.

III liga mężczyzn – Hala Wałbrzyskich Mistrzów – godz. 15:00
Chełmiec Wałbrzych II – WKS Volley Wilczyce

Pamiętamy również o meczach naszej młodzieży, które toczyć się będą pod znakiem wrocławskiej Gwardii. Najpierw juniorzy młodsi (sobota 10:00 hala IV LO) podejmą swoich rywali, następnie w niedzielę juniorzy starsi o godz. 11:00 ponownie zmierzą się z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska. Czeka nas zatem sporo sportowych emocji, z czego wszystkie przed własną publicznością. Jest komu kibicować, jest za kogo trzymać kciuki. Chełmiec to My!

Sobota 4.12.2021
Dolnośląska Liga Juniorów młodszych
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław I
godz. 10:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego

Niedziela 5.12.2021
Dolnośląska Liga Juniorów
Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław I
godz. 11:00 – hala IV LO ul. Sokołowskiego

P