Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przed nami 4 kolejka Uzdrowiskowej Ligi Halowej

Trójka z kompletem

Uzdrowiskowa Liga Halowa - 2 kolejka, fot. Bartek Nowak

Przed nami 4 kolejka spotkań Uzdrowiskowej Ligi Halowej, którą zaplanowaliśmy na 2 stycznia. Czeka nas 6 spotkań, w których zapewne nie zabraknie emocji, pięknych bramek i niewiarygodnych interwencji. Co nas czeka w niedzielę? Zapraszamy na szybki przegląd.

  Fedycki uratował fotel lidera [ZDJĘCIA]

W pierwszym spotkaniu do walki o ligowe punkty wyjdą zawodnicy Czarnych Lwów i FC Gaj. Ci pierwsi mają na koncie 6 punktów i starają się trzymać kontakt z czołówką. Ich rywalom w trzech seriach gier udało się zdobyć jednego gola. Jak będzie tym razem? Początek meczu 2 stycznia o godzinie 12:20.

[anwpfl-match match_id=”19122″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

W drugim spotkaniu Ale Jazz zmierzy się z Zrzeszonymi Wałbrzych. Przed świętami swoje pierwsze zwycięstwo odniosła ekipa Zrzeszonych. Hattrickiem popisał się Kuliński, którego bramki były wyjątkowej urody. Nieco gorzej na tle Górnika Nowe Miasto zaprezentowali się gracze Ale Jazz. Czy tym razem Michał Foryś i spółka podreperują swój dorobek? Zobaczymy już 2 stycznia o godzinie 13:00.

[anwpfl-match match_id=”19123″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

Hitem noworocznej serii gier zapowiada się mecz Zagłębia Wałbrzych z Górnikiem Nowe Miasto. Wicelider zmierzy się z drużyną Łukasza Wojciechowskiego. Zagłębie z 3 punktami zajmuje dopiero 8 miejsce, ale osiągane wyniki pokazują, że zielono-czarni mogą być groźni dla każdego. Nówka walczy zaś o fotel lidera. Mecz zaplanowano na 2 stycznia na godzinę 13:40.

[anwpfl-match match_id=”19126″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

Ciekawie będzie też w pojedynku T-Best ze Szczytem Boguszów Gorce. Obie drużyny wydają się mieć równe szanse na zwycięstwo. Na ten moment ekipa T-Bestu Grzegorza Michalaka zajmuje wysokie 4 miejsce. Szczyt jeszcze nie zapunktował, ale mierzył się też z zespołami z czuba tabeli. Początek rywalizacji 2 stycznia o godzinie 14:20.

[anwpfl-match match_id=”19127″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

W kolejnym pojedynku, na papierze faworytem do zwycięstwa jest trzeci w tabeli zespół Invenio QD, który zmierzy się z drużyną Transway & GKA Auto Luks. Rywal niewygodny, który potrafi nieszablonowo rozwiązywać problemy w ofensywie. Wystarczy chwila nieuwagi i Robert Rzeczycki i spółka punktują przeciwnika. W barwach Invenio grają jednak bardzo doświadczeni zawodnicy, którzy jak dotąd błędów nie popełniali. Początek meczu 2 stycznia o godzinie 15:00.

[anwpfl-match match_id=”19128″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

Na koniec zobaczymy co na tle lidera rozgrywek pokaże zespół FC Szybkiej Wygranej i Do Domu Białe Mewy. Olimpijczyk Wałbrzych nie stracił do tej pory punktów. Zaledwie jeden ma na swoim koncie ekipa Rafała Lipińskiego. Kto w tym starciu będzie górą? Zobaczymy już 2 stycznia o godzinie 15:40.

[anwpfl-match match_id=”19129″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

Przed nami 4 kolejka Uzdrowiskowej Ligi Halowej