Przeparkowali autobus

Górnik jako murowany faworyt do awansu kolejny raz zmierzył się z przeciwnikiem, który zamurował dostęp do własnej bramki. Przysłowiowy autobus na 30 metrze okazał się wyjątkowo skuteczną zaporą.

Czarni wygrywają z Iskrą

Pomimo wielu sytuacji bramkowych na gola czekaliśmy aż do 39 minuty spotkania. Gol Adama Niedźwiedzkiego natchnął kolegów z zespołu, którzy za sprawą Damiana Chajewskiego już po 60 sekundach prowadził 2:0. Kolejne trafienia gospodarze dołożyli już w drugiej połowie. Wystarczyło to na spokojny komplet punktów i rozpoczęcie przygotowań do kolejnego spotkania. Jak mecz ocenił Marcin Domagała?

Ciężko gra się kiedy drużyna przyjezdna całym zespołem broni się 30 metrów od bramki. Musieliśmy grać cierpliwie i czekać na błąd przeciwnika. Zapominamy już to co było w sobotę teraz czekamy na Zjednoczonych Żarów – mówił po meczu trener zespołu.

Górnik Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska 4:0 (2:0)
1:0 – Adam Niedźwiedzki 39′
2:0 – Damian Chajewski 40′
3:0 – Damian Chajewski 65′
4:0 – Michał Bartkowiak 87′