Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Spróbuj swoich sił w curlingu!

Świdniccy curlerzy budują swoją formę podczas treningów na Lodowisku OSiR Świdnica przy ulicy Śląskiej. Treningi curlingu są ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 20.00. Każdy trwa 1,5h. Wystarczy zabrać ze sobą czyste obuwie oraz wygodne spodnie i można spróbować swoich sił w tej zimowej dyscyplinie olimpijskiej. Podczas treningu każda nowa osoba otrzyma kilkudziesięciominutowy instruktaż, po którym zagra swój pierwszy curlingowy mecz. Curling jest dyscypliną przede wszystkim rekreacyjną i mogącą łączyć pokolenia. Bardzo łatwo jest rozpocząć swoją przygodę z curlingiem i nie trzeba od razu zapisywać się do klubu. Przyjście na zajęcia do niczego nie zobowiązuje, a daje szanse na nowe ciekawe doświadczenie.

Klub ponadto organizuje amatorskie rozgrywki Dzikiej Ligi Curlingu, które są świetnym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z curlingiem, już nawet po dwóch treningach można spokojnie spróbować swoich sił w rozgrywkach, gdyż w przypadku pojedynczych osób składy drużyn są losowane i bardziej doświadczeni zawodnicy z chęcią dzielą się wiedzą, a w lidze przede wszystkim nacisk kładziony jest na dobrą zabawę i integrację. 

P