Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Flagowcy błyszczą formą

Świetna forma drużyny Flag Miners Wałbrzych sprawia, że niemal raz w tygodniu otrzymujemy kolejne informacje o sukcesach młodych zawodników naszego klubu. Ledwo ochłonęliśmy po wygranej w Tychach, a już przyszły wieści o triumfie we Wrocławiu. Co będzie dalej?

  Czarni wracają do treningów

W Tychach wałbrzyszanie wystartowali z pełną mocą w obu kategoriach wiekowych. Efekt? Dwa zwycięstwa.

Wygraliśmy turniej w Tychach, i to podwójnie, w kat. U-14 i U-16. Zwycięstwo w U-14 bardzo cieszy. Graliśmy bez kilku kluczowych zawodników, a i tak wygraliśmy wszystkie mecze. Chłopcy pokazali charakter, walkę do samego końca i cieszyli się grą.

Nasi Mistrzowie w U-16 potwierdzili swoją formę, również wygrali wszystkie mecze. Zagrali w sowim stylu. Bardzo mocno w obronie, to przyniosło sukces. Był to miły dla oka futbol.

Po Tychach przyszła rywalizacja w Summer Cup we Wrocławiu, gdzie ponownie formą błysnęli zawodnicy z kategorii U-14.

Dobra passa naszego zespołu w kat. U14 trwa. Drugie, kolejne zwycięstwo turniejowe bardzo cieszy. Zdobyliśmy Puchar Summer Cup wygrywając wszystkie mecze na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Nasi najmłodsi zawodnicy, po raz kolejny pokazali fajny, ofensywny futbol, długie i co ważne złapane piłki oraz mocną obronę.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Podborny. Trenerzy wałbrzyskiej drużyny zaznaczają, że wyróżnienie trafiło do ich najmłodszego gracza. Jakie plany na najbliższy czas?

Młodszy zespół przygotowuje się do turnieju, który będzie rozgrywany w Wałbrzychu. Rola gospodarza zobowiązuje i zapewne nasi futboliści będą chcieli go zwyciężyć. Trenerzy chcą podnieść poprzeczkę starszemu rocznikowi i już wiadomo, że drużyna U-16 wystartuje w kilku zmaganiach z dużo bardziej wymagającymi przeciwnikami.