🔴 Piłka nożna | 26.04, 11:00
Szczyt II Bog. Gorce Gwarek Wałbrzych
🔴 Piłka nożna | 26.04, 16:00
Szczyt Bog. Gorce Skałki Stolec
🔴 Piłka nożna | 02.05, 11:00
Górnik Wałbrzych Łużyce Lubań
🔴 Piłka nożna | 02.05, 15:00
Górnik Nowe Miasto Pogoń Pieszyce
🔴 Piłka nożna | 03.05, 14:00
Gwarek Wałbrzych KP Mieroszów
🔴 Piłka nożna | 06.05, 17:30
Włókniarz Głuszyca MLKS Radków

Sportowy Wałbrzych

SPORTOWE EMOCJE TYLKO NA SW SPORT TV

Bolesna porażka Górnika, równo w czołówce

Po kilku bardzo dobrych występach kibice w Wałbrzychu w meczu z Orłem Ząbkowice Śląskie, liczyli na kolejne punkty. Wygrana wydatnie przybliżałaby Górnika do utrzymania. Niestety podopieczni trenera Marcina Domagały nie sprostali oczekiwaniom.

Punkty zgubił Piast Żmigród, co skrzętnie wykorzystała Lechia Dzierżoniów i Słowianin Wolibórz. Pierwszą trójkę dzieli zaledwie punkt i rywalizacja o awans powinna toczyć się do samego końca rozgrywek. W dolnej części tabeli na ten moment bez szans utrzymania ligowego bytu wydają się być Skałki Stolec i Zamek Kamieniec Ząbkowicki, któremu w trakcie rundy jesiennej nie udało się wygrać ani jednego meczu.

Na podsumowanie jesieni poczekamy jednak do przyszłego tygodnia, kiedy to zespoły rozegrają przełożoną na 26 listopada, 3 kolejkę rundy. Początek spotkań o godzinie 13:00.

[anwpfl-matches competition_id=”22347″ show_secondary=”0″ season_id=”” league_id=”” group_id=”” type=”” limit=”0″ date_from=”” date_to=”” stadium_id=”” filter_by_clubs=”” home_club=”” away_club=”” filter_by_matchweeks=”15″ days_offset=”” days_offset_to=”” sort_by_date=”” sort_by_matchweek=”” group_by=”” group_by_header_style=”” show_club_logos=”1″ show_match_datetime=”1″ competition_logo=”1″ include_ids=”” exclude_ids=”” outcome_id=”” no_data_text=”” layout=””] [anwpfl-standing title=”” id=”22339″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″] [the_ad id=”21900″]