Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wałbrzyska Serie A

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
21
6
3
112
32
80
69
2
KS Walim
Z
Z
Z
P
Z
30
22
3
5
103
52
51
69
3
30
17
6
7
103
59
44
57
4
30
16
4
10
81
43
38
52
5
30
16
3
11
87
70
17
51
6
30
14
7
9
76
50
26
49
7
KS Stanowice
P
Z
P
P
P
30
14
3
13
77
62
15
45
8
30
11
7
12
54
69
-15
40
9
30
11
5
14
62
70
-8
38
10
30
10
6
14
73
71
2
36
11
30
10
2
18
53
78
-25
32
12
30
9
5
16
49
87
-38
32
13
30
10
2
18
52
115
-63
32
14
30
9
2
19
60
89
-29
29
15
30
8
4
18
53
93
-40
28
16
30
9
1
20
47
102
-55
28
Kolejka 1
13 sie 2022
- 17:00
Iskra Witków Śląski
6 0
LKS Roztocznik
14 sie 2022
- 17:00
KP Mieroszów (b)
1 0
Włókniarz Głuszyca
14 sie 2022
- 17:00
Sudety Dziećmorowice
1 2
Zieloni Mokrzeszów
14 sie 2022
- 18:00
Wierzbianka Wierzbna
1 0
KS Stanowice
15 sie 2022
- 13:00
Czarni Wałbrzych
4 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
15 sie 2022
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
1 5
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
15 sie 2022
- 17:00
KS Walim
9 2
Górnik Boguszów-Gorce
27 lis 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
4 0
Zagłębie Wałbrzych
Kolejka 2
20 sie 2022
- 15:00
KS Stanowice
9 1
Czarni Wałbrzych
20 sie 2022
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
0 2
KS Walim
20 sie 2022
- 17:00
Zagłębie Wałbrzych
3 5
Sudety Dziećmorowice
21 sie 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
3 2
MKS Szczawno-Zdrój
21 sie 2022
- 12:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
1 4
Iskra Witków Śląski
21 sie 2022
- 17:00
KP Mieroszów (b)
1 3
AKS II Strzegom
31 sie 2022
- 18:00
Włókniarz Głuszyca
4 1
LKS Roztocznik
11 lis 2022
- 11:00
Górnik Boguszów-Gorce
0 0
Wierzbianka Wierzbna
Kolejka 3
27 sie 2022
- 16:00
KS Walim
2 1
Zieloni Mokrzeszów
27 sie 2022
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
4 2
Zagłębie Wałbrzych
28 sie 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
0 1
Włókniarz Głuszyca
28 sie 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
1 2
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
28 sie 2022
- 16:00
Sudety Dziećmorowice
2 2
KP Mieroszów (b)
28 sie 2022
- 16:00
Czarni Wałbrzych
2 1
Górnik Boguszów-Gorce
28 sie 2022
- 16:00
Iskra Witków Śląski
9 0
KS Stanowice
28 sie 2022
- 16:00
LKS Roztocznik
3 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
Kolejka 4
3 wrz 2022
- 15:00
KS Stanowice
2 0
LKS Roztocznik
3 wrz 2022
- 16:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
3 1
Czarni Wałbrzych
3 wrz 2022
- 16:00
Włókniarz Głuszyca
6 2
KP Podgórze Wałbrzych (b)
4 wrz 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
5 3
Wierzbianka Wierzbna
4 wrz 2022
- 16:00
Górnik Boguszów-Gorce
1 0
Iskra Witków Śląski
4 wrz 2022
- 16:00
Zagłębie Wałbrzych
0 4
KS Walim
4 wrz 2022
- 16:00
KP Mieroszów (b)
1 3
MKS Szczawno-Zdrój
4 wrz 2022
- 16:00
AKS II Strzegom
2 0
Sudety Dziećmorowice
Kolejka 5
10 wrz 2022
- 16:00
Sudety Dziećmorowice
1 11
Włókniarz Głuszyca
10 wrz 2022
- 16:00
KS Walim
3 0
KP Mieroszów (b)
10 wrz 2022
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
0 4
AKS II Strzegom
11 wrz 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
2 1
Zagłębie Wałbrzych
11 wrz 2022
- 16:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
5 3
KS Stanowice
11 wrz 2022
- 16:00
Czarni Wałbrzych
1 2
Zieloni Mokrzeszów
11 wrz 2022
- 16:00
LKS Roztocznik
5 2
Górnik Boguszów-Gorce
11 wrz 2022
- 16:00
Iskra Witków Śląski
6 1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
Kolejka 6
17 wrz 2022
- 16:00
Włókniarz Głuszyca
3 1
KS Stanowice
17 wrz 2022
- 16:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
17 wrz 2022
- 16:00
Sudety Dziećmorowice
0 2
MKS Szczawno-Zdrój
18 wrz 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
4 3
Iskra Witków Śląski
18 wrz 2022
- 12:00
Zagłębie Wałbrzych
0 6
Czarni Wałbrzych
18 wrz 2022
- 12:30
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
7 1
LKS Roztocznik
18 wrz 2022
- 16:00
KP Mieroszów (b)
2 6
Wierzbianka Wierzbna
11 lis 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
3 5
KS Walim
Kolejka 7
24 wrz 2022
- 15:00
KS Stanowice
4 3
Górnik Boguszów-Gorce
24 wrz 2022
- 16:00
KS Walim
5 1
Sudety Dziećmorowice
24 wrz 2022
- 16:00
Iskra Witków Śląski
8 0
Zagłębie Wałbrzych
25 wrz 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
5 1
AKS II Strzegom
25 wrz 2022
- 16:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
2 7
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
28 wrz 2022
- 18:00
MKS Szczawno-Zdrój
4 3
Włókniarz Głuszyca
27 lis 2022
- 11:00
Czarni Wałbrzych
2 2
KP Mieroszów (b)
27 lis 2022
- 13:00
LKS Roztocznik
1 6
Zieloni Mokrzeszów
Kolejka 8
1 paź 2022
- 16:00
Włókniarz Głuszyca
2 0
Górnik Boguszów-Gorce
1 paź 2022
- 16:00
Zagłębie Wałbrzych
1 0
LKS Roztocznik
1 paź 2022
- 16:00
MKS Szczawno-Zdrój
1 2
KS Walim
2 paź 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
1 4
KP Podgórze Wałbrzych (b)
2 paź 2022
- 13:00
AKS II Strzegom
5 2
Czarni Wałbrzych
2 paź 2022
- 15:00
KP Mieroszów (b)
2 2
Iskra Witków Śląski
2 paź 2022
- 15:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
2 1
KS Stanowice
2 paź 2022
- 15:00
Sudety Dziećmorowice
0 2
Wierzbianka Wierzbna
Kolejka 9
8 paź 2022
- 15:00
Czarni Wałbrzych
1 2
Sudety Dziećmorowice
8 paź 2022
- 15:00
Iskra Witków Śląski
6 1
AKS II Strzegom
8 paź 2022
- 15:00
KS Stanowice
4 4
Zieloni Mokrzeszów
9 paź 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
1 1
MKS Szczawno-Zdrój
9 paź 2022
- 15:00
KS Walim
1 4
Włókniarz Głuszyca
9 paź 2022
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
1 1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
9 paź 2022
- 15:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
3 1
Zagłębie Wałbrzych
9 paź 2022
- 15:00
LKS Roztocznik
1 2
KP Mieroszów (b)
Kolejka 10
15 paź 2022
- 15:00
KS Walim
5 3
Wierzbianka Wierzbna
15 paź 2022
- 15:00
MKS Szczawno-Zdrój
2 2
Czarni Wałbrzych
15 paź 2022
- 15:00
Zagłębie Wałbrzych
1 1
KS Stanowice
15 paź 2022
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
1 2
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
16 paź 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
7 1
Górnik Boguszów-Gorce
16 paź 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
1 2
LKS Roztocznik
16 paź 2022
- 13:00
Sudety Dziećmorowice
3 2
Iskra Witków Śląski
16 paź 2022
- 15:00
KP Mieroszów (b)
5 6
KP Podgórze Wałbrzych (b)
Kolejka 11
22 paź 2022
- 15:00
Czarni Wałbrzych
2 4
KS Walim
22 paź 2022
- 15:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
4 1
AKS II Strzegom
22 paź 2022
- 15:00
LKS Roztocznik
7 2
Sudety Dziećmorowice
22 paź 2022
- 15:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
2 4
Zieloni Mokrzeszów
22 paź 2022
- 15:30
Iskra Witków Śląski
1 0
MKS Szczawno-Zdrój
23 paź 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
2 2
Włókniarz Głuszyca
23 paź 2022
- 13:00
KS Stanowice
1 3
KP Mieroszów (b)
23 paź 2022
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 0
Zagłębie Wałbrzych
Kolejka 12
29 paź 2022
- 15:30
KS Walim
3 3
Iskra Witków Śląski
30 paź 2022
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
2 1
Czarni Wałbrzych
30 paź 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
2 3
KS Stanowice
30 paź 2022
- 11:00
Zagłębie Wałbrzych
2 4
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
30 paź 2022
- 13:30
KP Mieroszów (b)
1 1
Górnik Boguszów-Gorce
30 paź 2022
- 13:30
Włókniarz Głuszyca
3 2
Zieloni Mokrzeszów
30 paź 2022
- 13:30
Sudety Dziećmorowice
2 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
30 paź 2022
- 14:30
MKS Szczawno-Zdrój
3 4
LKS Roztocznik
Kolejka 13
6 lis 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
10 0
Zagłębie Wałbrzych
6 lis 2022
- 13:30
KS Stanowice
1 3
Sudety Dziećmorowice
6 lis 2022
- 13:30
Górnik Boguszów-Gorce
2 3
AKS II Strzegom
6 lis 2022
- 13:30
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
1 0
KP Mieroszów (b)
6 lis 2022
- 13:30
Czarni Wałbrzych
0 5
Włókniarz Głuszyca
6 lis 2022
- 13:30
Iskra Witków Śląski
3 1
Wierzbianka Wierzbna
6 lis 2022
- 13:30
LKS Roztocznik
1 3
KS Walim
6 lis 2022
- 13:30
KP Podgórze Wałbrzych (b)
2 1
MKS Szczawno-Zdrój
Kolejka 14
13 lis 2022
- 11:00
AKS II Strzegom
0 3
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
13 lis 2022
- 13:30
Czarni Wałbrzych
0 1
Iskra Witków Śląski
13 lis 2022
- 13:30
Sudety Dziećmorowice
1 2
Górnik Boguszów-Gorce
13 lis 2022
- 13:30
Włókniarz Głuszyca
1 1
Zagłębie Wałbrzych
13 lis 2022
- 13:30
MKS Szczawno-Zdrój
2 3
KS Stanowice
13 lis 2022
- 13:30
Wierzbianka Wierzbna
3 2
LKS Roztocznik
13 lis 2022
- 13:30
KS Walim
2 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
13 lis 2022
- 13:30
KP Mieroszów (b)
4 3
Zieloni Mokrzeszów
Kolejka 15
20 lis 2022
- 11:00
Iskra Witków Śląski
2 4
Włókniarz Głuszyca
20 lis 2022
- 11:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
0 3
Wierzbianka Wierzbna
20 lis 2022
- 11:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 2
MKS Szczawno-Zdrój
20 lis 2022
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
2 1
AKS II Strzegom
20 lis 2022
- 13:30
Zagłębie Wałbrzych
0 2
KP Mieroszów (b)
20 lis 2022
- 13:30
LKS Roztocznik
0 4
Czarni Wałbrzych
20 lis 2022
- 13:30
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
3 0
Sudety Dziećmorowice
20 lis 2022
- 13:30
KS Stanowice
6 2
KS Walim
Kolejka 16
11 mar 2023
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
8 0
KP Mieroszów (b)
11 mar 2023
- 15:00
KS Stanowice
1 2
Wierzbianka Wierzbna
11 mar 2023
- 16:00
Zagłębie Wałbrzych
7 1
AKS II Strzegom
12 mar 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
4 1
Sudety Dziećmorowice
12 mar 2023
- 15:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
0 2
Czarni Wałbrzych
8 kwi 2023
- 14:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
6 4
MKS Szczawno-Zdrój
8 kwi 2023
- 16:00
LKS Roztocznik
1 1
Iskra Witków Śląski
26 kwi 2023
- 17:00
Górnik Boguszów-Gorce
3 2
KS Walim
Kolejka 17
18 mar 2023
- 15:00
KS Walim
2 1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
18 mar 2023
- 16:00
MKS Szczawno-Zdrój
4 4
Zieloni Mokrzeszów
18 mar 2023
- 16:00
Sudety Dziećmorowice
1 4
Zagłębie Wałbrzych
19 mar 2023
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
5 0
Górnik Boguszów-Gorce
19 mar 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
4 5
KP Mieroszów (b)
19 mar 2023
- 12:00
Iskra Witków Śląski
4 0
KP Podgórze Wałbrzych (b)
19 mar 2023
- 15:00
Czarni Wałbrzych
3 5
KS Stanowice
19 mar 2023
- 18:00
LKS Roztocznik
0 4
Włókniarz Głuszyca
Kolejka 18
25 mar 2023
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 2
Czarni Wałbrzych
25 mar 2023
- 15:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
3 3
Wierzbianka Wierzbna
25 mar 2023
- 15:00
Włókniarz Głuszyca
9 3
AKS II Strzegom
25 mar 2023
- 15:00
KS Stanowice
6 0
Iskra Witków Śląski
25 mar 2023
- 16:30
Zagłębie Wałbrzych
3 1
MKS Szczawno-Zdrój
26 mar 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
4 3
KS Walim
26 mar 2023
- 15:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
1 0
LKS Roztocznik
26 mar 2023
- 15:00
KP Mieroszów (b)
5 3
Sudety Dziećmorowice
Kolejka 19
1 kwi 2023
- 15:00
Czarni Wałbrzych
4 2
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
1 kwi 2023
- 16:00
KS Walim
4 4
Zagłębie Wałbrzych
1 kwi 2023
- 16:00
Sudety Dziećmorowice
5 2
AKS II Strzegom
1 kwi 2023
- 16:00
MKS Szczawno-Zdrój
5 1
KP Mieroszów (b)
1 kwi 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
0 1
Górnik Boguszów-Gorce
2 kwi 2023
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
1 1
Zieloni Mokrzeszów
2 kwi 2023
- 16:00
LKS Roztocznik
2 3
KS Stanowice
2 kwi 2023
- 16:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
0 8
Włókniarz Głuszyca
Kolejka 20
8 kwi 2023
- 17:00
Włókniarz Głuszyca
9 1
Sudety Dziećmorowice
15 kwi 2023
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 1
LKS Roztocznik
15 kwi 2023
- 15:00
KS Stanowice
7 0
KP Podgórze Wałbrzych (b)
15 kwi 2023
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
1 3
Iskra Witków Śląski
15 kwi 2023
- 18:00
Zagłębie Wałbrzych
3 1
Wierzbianka Wierzbna
16 kwi 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
3 0
MKS Szczawno-Zdrój
16 kwi 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
7 1
Czarni Wałbrzych
16 kwi 2023
- 17:00
KP Mieroszów (b)
0 2
KS Walim
Kolejka 21
22 kwi 2023
- 15:00
KS Stanowice
0 0
Włókniarz Głuszyca
22 kwi 2023
- 15:00
Czarni Wałbrzych
5 0
Zagłębie Wałbrzych
22 kwi 2023
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
12 1
Sudety Dziećmorowice
23 kwi 2023
- 11:00
Wierzbianka Wierzbna
2 0
KP Mieroszów (b)
23 kwi 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
2 1
Zieloni Mokrzeszów
23 kwi 2023
- 17:00
KS Walim
1 0
AKS II Strzegom
23 kwi 2023
- 17:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
0 3
Górnik Boguszów-Gorce
23 kwi 2023
- 17:00
LKS Roztocznik
4 1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
Kolejka 22
29 kwi 2023
- 17:00
Sudety Dziećmorowice
1 11
KS Walim
29 kwi 2023
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
10 0
KP Podgórze Wałbrzych (b)
29 kwi 2023
- 17:00
Włókniarz Głuszyca
1 0
MKS Szczawno-Zdrój
29 kwi 2023
- 17:00
Zagłębie Wałbrzych
1 0
Iskra Witków Śląski
30 kwi 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
3 0
LKS Roztocznik
30 kwi 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
3 5
Wierzbianka Wierzbna
30 kwi 2023
- 14:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 0
KS Stanowice
30 kwi 2023
- 17:00
KP Mieroszów (b)
1 3
Czarni Wałbrzych
Kolejka 23
6 maj 2023
- 15:00
Czarni Wałbrzych
5 1
AKS II Strzegom
6 maj 2023
- 15:00
KS Stanowice
4 0
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
6 maj 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
5 3
KP Mieroszów (b)
6 maj 2023
- 17:00
Wierzbianka Wierzbna
8 0
Sudety Dziećmorowice
7 maj 2023
- 00:00
Górnik Boguszów-Gorce
1 1
Włókniarz Głuszyca
7 maj 2023
- 17:00
KS Walim
4 1
MKS Szczawno-Zdrój
7 maj 2023
- 17:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
0 3
Zieloni Mokrzeszów
7 maj 2023
- 17:00
LKS Roztocznik
4 0
Zagłębie Wałbrzych
Kolejka 24
13 maj 2023
- 17:00
Włókniarz Głuszyca
2 2
KS Walim
13 maj 2023
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
5 1
Górnik Boguszów-Gorce
13 maj 2023
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
4 3
Wierzbianka Wierzbna
13 maj 2023
- 17:30
Zagłębie Wałbrzych
1 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
14 maj 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
1 1
Iskra Witków Śląski
14 maj 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
1 3
KS Stanowice
14 maj 2023
- 15:00
KP Mieroszów (b)
3 5
LKS Roztocznik
14 maj 2023
- 17:00
Sudety Dziećmorowice
1 2
Czarni Wałbrzych
Kolejka 25
20 maj 2023
- 15:00
KS Stanowice
3 0
Zagłębie Wałbrzych
20 maj 2023
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
2 2
Zieloni Mokrzeszów
20 maj 2023
- 16:00
LKS Roztocznik
2 0
AKS II Strzegom
20 maj 2023
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
0 6
Włókniarz Głuszyca
20 maj 2023
- 17:00
Czarni Wałbrzych
1 1
MKS Szczawno-Zdrój
20 maj 2023
- 17:00
Wierzbianka Wierzbna
3 4
KS Walim
21 maj 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
3 0
Sudety Dziećmorowice
21 maj 2023
- 17:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
4 2
KP Mieroszów (b)
Kolejka 26
27 maj 2023
- 16:00
Zieloni Mokrzeszów
6 0
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
27 maj 2023
- 17:00
Włókniarz Głuszyca
1 1
Wierzbianka Wierzbna
27 maj 2023
- 17:00
Zagłębie Wałbrzych
4 2
Górnik Boguszów-Gorce
27 maj 2023
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
2 1
Iskra Witków Śląski
27 maj 2023
- 18:00
KS Walim
5 0
Czarni Wałbrzych
28 maj 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
3 2
KP Podgórze Wałbrzych (b)
28 maj 2023
- 13:00
Sudety Dziećmorowice
4 2
LKS Roztocznik
28 maj 2023
- 17:00
KP Mieroszów (b)
2 0
KS Stanowice
Kolejka 27
3 cze 2023
- 15:00
KS Stanowice
3 0
AKS II Strzegom
3 cze 2023
- 17:00
Górnik Boguszów-Gorce
5 0
KP Mieroszów (b)
4 cze 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
1 4
Włókniarz Głuszyca
4 cze 2023
- 11:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
2 5
Zagłębie Wałbrzych
4 cze 2023
- 14:00
Czarni Wałbrzych
1 1
Wierzbianka Wierzbna
4 cze 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
0 2
KS Walim
4 cze 2023
- 17:00
LKS Roztocznik
0 0
MKS Szczawno-Zdrój
4 cze 2023
- 17:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
2 3
Sudety Dziećmorowice
Kolejka 28
10 cze 2023
- 17:00
Wierzbianka Wierzbna
0 2
Iskra Witków Śląski
10 cze 2023
- 17:00
KP Mieroszów (b)
0 5
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
10 cze 2023
- 17:00
Zagłębie Wałbrzych
2 2
Zieloni Mokrzeszów
10 cze 2023
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
5 1
KP Podgórze Wałbrzych (b)
10 cze 2023
- 18:00
Włókniarz Głuszyca
3 1
Czarni Wałbrzych
11 cze 2023
- 11:00
AKS II Strzegom
5 2
Górnik Boguszów-Gorce
11 cze 2023
- 13:00
Sudety Dziećmorowice
3 1
KS Stanowice
11 cze 2023
- 18:00
KS Walim
5 2
LKS Roztocznik
Kolejka 29
17 cze 2023
- 15:00
Górnik Boguszów-Gorce
0 1
Sudety Dziećmorowice
17 cze 2023
- 17:00
KS Stanowice
1 3
MKS Szczawno-Zdrój
17 cze 2023
- 17:00
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
4 1
AKS II Strzegom
17 cze 2023
- 17:00
Iskra Witków Śląski
2 0
Czarni Wałbrzych
18 cze 2023
- 11:00
Zieloni Mokrzeszów
6 2
KP Mieroszów (b)
18 cze 2023
- 17:00
Zagłębie Wałbrzych
1 3
Włókniarz Głuszyca
18 cze 2023
- 17:00
LKS Roztocznik
2 1
Wierzbianka Wierzbna
18 cze 2023
- 17:00
KP Podgórze Wałbrzych (b)
2 1
KS Walim
Kolejka 30
25 cze 2023
- 17:00
KP Mieroszów (b)
1 2
Zagłębie Wałbrzych
25 cze 2023
- 17:00
Sudety Dziećmorowice
4 4
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
25 cze 2023
- 17:00
Włókniarz Głuszyca
3 1
Iskra Witków Śląski
25 cze 2023
- 17:00
Czarni Wałbrzych
3 0
LKS Roztocznik
25 cze 2023
- 17:00
Wierzbianka Wierzbna
5 0
KP Podgórze Wałbrzych (b)
25 cze 2023
- 17:00
MKS Szczawno-Zdrój
3 6
Górnik Boguszów-Gorce
25 cze 2023
- 17:00
AKS II Strzegom
2 2
Zieloni Mokrzeszów
25 cze 2023
- 17:00
KS Walim
3 1
KS Stanowice