Młodzi siatkarze z Czarnego Boru awansowali do kolejnej rundy

Jakub Zima

Świetnym osiągnięciem mogą pochwalić się chłopcy i dziewczęta klas IV Szkoły Podstawowej im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze oraz Filii w Witkowie. Podczas zawodów półfinałowych powiatu w ramach rywalizacji SZS w tzw. „dwójkach siatkarskich”.

W turnieju uczestniczyło 5 reprezentacji szkół: Boguszów-Gorce, Kuźnice, Mieroszów, Gorce i Czarny Bór. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałymi umiejętnościami. W efekcie końcowym nasze reprezentantki w składzie: Filip Alicja, Król Weronika, Kulig Karolina, Mrówka Karolina, Obrzud Agata i Wojciechowska Patrycja – zajęły  III miejsce, natomiast drużyna chłopców w składzie: Lewczyński Dawid, Nawrocki Szymon, Obrzud Krzysztof, Ogrodnik Wiktor, Stawiarski Wiktor i Urbaniak Kajetan –  miejsce I. Chłopcy awansowali do dalszego etapu rozgrywek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Młodzicy Chełmca 6 drużyną w kraju!!

Siatkarze młodzików Chełmca Wałbrzych zakończyli rywalizację w finałowym turnieju o Mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej.  Wałbrzyszanie już po losowaniu grup finałowych, zdawali sobie sprawę jak trudne czeka ich zadanie. W fazie grupowej czekały ich pojedynki z zeszłorocznym mistrzem i brązowym medalistą. Mecz z broniącym tytułu Treflem Gdańsk był zacięty […]