Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Podziękowania za Wałbrzych Baranowski Tour

Wałbrzych Baranowski Tour 2018 dekoracja

Muszę nieskromnie przyznać, że udał się nam wyścig w Wałbrzychu. Nam, bo nad wydarzeniem pracował sztab zawodowców, dzięki którym można było zaserwować tak smakowite kolarskie danie.

Swoje podziękowania zacznę od służb mundurowych. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu oraz Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy dały znakomity przykład, jak zabezpieczyć wyścig, zapewniając komfort kolarzom i kierowcom jednocześnie. Dzięki policjantom możliwy był prestiżowy przejazd przez centrum Wałbrzycha.

Składam wyrazy uznania dla wałbrzyskiego magistratu. Bardzo skutecznie imprezę nagłaśniał wśród lokalnych mediów rzecznik prasowy Urzędu Miasta, Arkadiusz Grudzień. Prezydent Roma Szełemej objął wyścig swoim patronatem, co pomogło w organizacji całego wydarzenia. To zresztą nie jest kolarska pierwszyzna dla niego – wspiera on rozwój kolarstwa w Wałbrzychu i kibicuje rozwojowi szkółki dziecięcej. To byłaby piękna kontynuacja sportowej tradycji miasta, gdyby z dzisiejszych dzieciaków wyrósł kolejny mistrz jak Dariusz Baranowski.

Skoro o mistrzach mowa, to nie sposób nie wspomnieć, że do Wałbrzycha zjechała się śmietanka tychże. Na starcie stanęli tacy mistrzowie Polski jak Radosław Romanik, Marek Wrona czy Mieczysław Karłowicz.

Mistrzami są dla mnie także wszystkie kolarki i kolarze, którzy w tę sierpniową sobotę stawili się w Wałbrzychu. To właśnie dla Was jest sens pracować. To właśnie dla Was cała ta maszyna organizacyjno-promocyjna została wprawiona w ruch. I to właśnie Wam należą się największe podziękowania: za hart ducha, za ogień w nogach, za obecność.

źródło: www.tour.zamanagroup.pl/

P