Górnik Nowe Miasto zdeklasował Jedlinę Zdrój

Jakub Zima

Jeszcze przed meczem kibice zastanawiali się jak będzie wyglądał ten pojedynek. W Wałbrzychu dużo mówiło się, że będzie to test siły Górnika, który aspiruje do awansu do Ligi Okręgowej. Występująca na tym szczeblu rozgrywek Zdrój Jedlina Zdrój nie jest może najsilniejszą drużyną, ale reprezentuje poziom zdecydowanie wyższy niż większość drużyn występujących w A klasie.

Sam mecz nie pokazał żadnej różnicy. Wałbrzyszanie, szczególnie w pierwszej połowie, grali zdecydowanie i pewnie. Piłkarze Górnika pokazali prawdziwą moc. Szybko zdobyte bramki oraz kontrola wydarzeń na boisku sprawiło, że faworyzowana Jedlina musiała uznać wyższość swojego rywala.

Górnik Nowe Miasto w III rundzie zmierzy się z Lechią Dzierżoniów, co będzie nie lada gratką dla kibiców.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój 4:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ekstremalne wyzwanie dla biegaczy

Ekstremalna przygoda dla każdego! W Wałbrzychu czeka na Ciebie nie lada atrakcja, w dniach 29-30 września 2018 roku, po raz pierwszy w historii, będzie można zmierzyć się z morderczymi trasami Runmageddonu. To największy i najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie, w którym wystartowało już ponad 100 tysięcy uczestników. Runmageddon oferuje […]