Dzień Piłkarza w Aqua Zdroju

Jakub Zima

W sobotę 1 września na boiskach Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ miały miejsce trzy imprezy w ramach obchodzonego „Dnia Piłkarza”.

Jako pierwszy miał miejsce piłkarski turniej najlepszych drużyn podwórkowych z okazji zakończenia wakacji. Spośród kilkunastu drużyn biorących w nim udział najlepszy okazał się zespół FC Osiedle, który wyprzedził takie piłkarskie tuzy jak KS Ziomki czy Złodziei Oklasków – atrakcyjne nagrody otrzymała każda drużyna biorąca w nim udział.

Następnie na płycie głównej stadionu przy ul. Ratuszowej rozegrany został charytatywny mecz, z którego dochód w całości przeznaczony był na wałbrzyskie Hospicjum.

W meczu tym Samorządowcy zagrali przeciwko Księżom i spotkanie to wygrali 4:1, a w przerwie meczu jak i po jego zakończeniu odbyła się licytacja m.in. koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego czy piłki podpisanej przez Łukasza Fabiańskiego.

Zwieńczeniem całego dnia piłkarskich emocji był mecz IV-ligowego Górnika Wałbrzych z Unią Bardo zakończony zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Współorganizatorami całej imprezy była Gmina Wałbrzych, Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA-ZDRÓJ oraz klub Piłkarski Górnik Wałbrzych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kolejna edycja Ligi MTB

Przed nami kolejna edycja Ligi MTB. Tym razem młodzi adepci kolarstwa zmierzą się 8 września w  Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy na trasę wyścigu do głośnego dopingowania. Poniżej przedstawiamy komunikat organizacyjny imprezy: 8 września 2018 – Świebodzice (str. 1-2) Related posts:A klasa: WAR ZONE - STREFA WOJNYA klasa: Victoria zwycięża w WitkowieLiga […]