Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mesjasz w wyjściowej jedenastce reprezentacji

Ponownie dobre wieści dociearają do nas z reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Kapitanka zespołu AZS PWSZ Wałbrzych – Małgorzata Mesjasz po kluczowym występie w meczu z Białorusią tym razem wybiegła w wyjściowej jedenastce na mecz ze Szwajcarią.

Mesjasz w spotkaniu z Białorusinkami zagrała całą drugą połowę spotkania zmieniając byłą klubową koleżankę Jolantę Siwińską (aktualnie GKS Górnik Łęczna). Selekcjoner Miłosz Stępiński docenił pracę stoperki i tym samym desygnował ją do walki z mocnym przeciwnikiem w wyjściowym składzie.

Gosia zagrała całe spotkanie i przede wszystkim dobrze spisywała się w linii obrony. Współpraca z koleżankami poskutkowała wynikiem 0:0. To było ostatnie spotkanie Polek w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Kibiców powinna cieszyć dobra postawa zespołu jak i akademiczki z PWSZ we wspomnianych dwóch meczach.

Szymańska (67′ Kiedrzynek) – Sikora, Mesjasz, Dudek, Wiankowska, Kamczyk (60′ Matuschewski), Grzywińska, Balcerzak, Grabowska (89′ Kopińska), Winczo, Pajor

fot. AZS PWSZ Wałbrzych

P