Puchar Polski: Rezerwy Górnika nie dały rady Bielawiance

Drugi zespół Górnika Wałbrzych dzielnie stawił czoła IV-ligowej Bielawiance, która od pierwszych minut próbowała zdominować biało-niebieskich. Goście zaczęli od mocnego uderzenia. Już w 5 minucie objęli prowadzenie. Jednak zaledwie trzy minuty później było już 1:1. Od tego momentu mecz był wyrównany. Swoich szans nie potrafili wykorzystać, ani Bogacz, ani Młodziński, ani Dec. Piłki lądowały obok słupka, na słupku lub w rękach bramkarza gości. W odpowiedzi piłkarze z Bielawy zaliczyli drugie trafienie.

Po zmianie stron mecz stał się otwarty. Górnik atakował. Bielawa groźnie kontrowała. Obie drużyny miały po kilka wybornych sytuacji. Niestety piłka po strzałach gospodarzy latała obok bramki lub zatrzymywała się na poprzeczce. Pod koniec spotkania goście skonstruowali ładną akcję i po celnym strzale Prokopa, postawili kropkę nad i.

Górnik II Wałbrzych – Bielawianka Bielawa 1:3 (1:2)
5′ 35′ Prokop – 8′ Borowiec

Górnik II: Reczulski – Zaremba, Borowiec (89′ Budzyński), Bogacz, Jakacki, Młodziński (85′ Biskup), Niedźwiedzki (75′ Drążek), Dec, G. Michalak, Niemczyk, Mrowiec