Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Akademicki pojedynek. PWSZ podejmuje piłkarki z Białej

W sobotę 15 września 2018 o godz. 11:00 rozegrana zostanie szósta kolejka Ekstraligi kobiet. AZS PWSZ Wałbrzych zagra z AZS PSW Biała Podlaska.

Po porażce z Czarnymi Sosnowiec piłkarki trenera Kamila Jasińskiego za wszelką cenę będą chciały zdobyć komplet punktów w spotkaniu z Białą Podlaską. Zawodniczki trenera Michała Kwietnia ostatnio błysnęły remisując 1:1 z Medykiem Konin, choć w środę przegrały 5:1 z Górnikiem Łęczna w zaległym starciu.

W minionym sezonie dziewczyny z PWSZ dwukrotnie mierzyły się z reprezentantkami lubelszczyzny. W 6 kolejce bezbramkowo zremisowały u siebie, a w 17 rozgromiły rywalki 5:0 w wyjazdowym spotkaniu. Bramki wówczas dwukrotnie strzelały Dominka Dereń, Julita Głąb, Małgorzata Mesjasz, a także do własnej bramki napastniczka PSW – Klaudia Lefeld.

Wiktoria Kuciewicz opowiada o meczu z Czarnymi Sosnowiec oraz zbliżającemu się spotkaniu z PSW

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/videos/683722695346771/

Spotkanie odbędzie się na stadionie w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój 15.09.18 o 11:00.

W tabeli Ekstraligi prowadzi Medyk Konin (13), AZS PWSZ Wałbrzych wraz z Czarnymi Sosnowiec i Górnikiem Łęczna zajmuje drugą pozycję (12). AZS UJ Kraków (7) oraz UKS SMS Łódź (6) zamykają czołową szóstkę. AZS PSW Biała Podlaska melduje się na 11 pozycji (3). Stawkę zamyka Polonia Poznań (0).

Fot. AZS PWSZ Wałbrzych

P