Akademicki pojedynek. PWSZ podejmuje piłkarki z Białej

Jakub Zima

W sobotę 15 września 2018 o godz. 11:00 rozegrana zostanie szósta kolejka Ekstraligi kobiet. AZS PWSZ Wałbrzych zagra z AZS PSW Biała Podlaska.

Po porażce z Czarnymi Sosnowiec piłkarki trenera Kamila Jasińskiego za wszelką cenę będą chciały zdobyć komplet punktów w spotkaniu z Białą Podlaską. Zawodniczki trenera Michała Kwietnia ostatnio błysnęły remisując 1:1 z Medykiem Konin, choć w środę przegrały 5:1 z Górnikiem Łęczna w zaległym starciu.

W minionym sezonie dziewczyny z PWSZ dwukrotnie mierzyły się z reprezentantkami lubelszczyzny. W 6 kolejce bezbramkowo zremisowały u siebie, a w 17 rozgromiły rywalki 5:0 w wyjazdowym spotkaniu. Bramki wówczas dwukrotnie strzelały Dominka Dereń, Julita Głąb, Małgorzata Mesjasz, a także do własnej bramki napastniczka PSW – Klaudia Lefeld.

Wiktoria Kuciewicz opowiada o meczu z Czarnymi Sosnowiec oraz zbliżającemu się spotkaniu z PSW

Piłkarka AZS PWSZ Wałbrzych – Wiktoria Kuciewicz wysyła oświadczenie do zawodniczek z Białej Podlaskiej w kwestii ich sobotniego meczu 👊Kucia również analizuje ostatnie ligowe spotkanie ekipy PWSZ ⚽

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Piątek, 14 września 2018

Spotkanie odbędzie się na stadionie w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua Zdrój 15.09.18 o 11:00.

W tabeli Ekstraligi prowadzi Medyk Konin (13), AZS PWSZ Wałbrzych wraz z Czarnymi Sosnowiec i Górnikiem Łęczna zajmuje drugą pozycję (12). AZS UJ Kraków (7) oraz UKS SMS Łódź (6) zamykają czołową szóstkę. AZS PSW Biała Podlaska melduje się na 11 pozycji (3). Stawkę zamyka Polonia Poznań (0).

Fot. AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Fabova w reprezentacji Słowacji

Informowaliśmy o powołaniach do reprezentacji Polski zawodniczek AZS PWSZ Wałbrzych. Również po raz kolejny w barwach Słowacji zaprezentuje się nowa postać drużyny trenera Kamila Jasińskiego – Klaudia Fabova. Fabova po spotkaniu w eliminacjach Mistrzostw Świata z Norwegią wywalczyła sobie ponownie miejsce w reprezentacji Słowacji, w której też grają Słowaczki z […]