Siatkarze Aqua Zdrój znów na plus

Zanim rozegrają jutrzejszy sparing z Astrą Nowa Sól, to rywalizowali w turnieju w Bielawie. Mowa o drużynie Aqua Zdrój Volleyball Team Wałbrzych, która w zmaganiach okazała się najlepsza.

Siatkarze z powodzeniem grali z KS Bielawianką Bester Bielawa, MKS Olavią Oława i MUKS Ziemią Milicką. MVP turnieju został Jan Gawryś. Wyróżnienie otrzymał również Karol Szczygielski oraz Łukasz Szablewski.

AQZ 3:2 Milicz (25:27, 25:23, 25:18, 24:26, 15:12)

AQZ: Szablewski, Bocianowski, Olszewski, Szczygielski, Kącki, Gawryś, Szydłowski (libero) oraz Grad, Kulik, Dereń, Nowak

AQZ 2:1 Oława (25:18, 22:25, 25:18)

AQZ: Grad, Kulik, Gawryś, Dereń, Olszewski, Sroka, Praca (libero) oraz Zieliński

Mecze o miejsca były grane do dwóch wygranych. Z kolei półfinałowe miały charakter pełnych spotkań.

  1. Aqua Zdrój Volleyball Team Wałbrzych
  2. MKS Olavia Oława
  3. MUKS Ziemia Milicka
  4. KS Bester Bielawianka Bielawa

Już jutro sparing z Astrą Nowa Sól! My będziemy go dla Was transmitować! Początek relacji od godziny 15:45 na naszej stronie facebook.

Fot. Fabian Kurzawiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mocna ofensywa Bielawianek, ale punkty trafiły do Zabrza

Piłka nożna kobiet często zaskakuje. Dobrym przykładem był dzisiejszy mecz Bielawianek, które po seriach ofensywnych ataków nie wygrały jednak z zawodniczkami KKS Zabrze. Starcie nie raz chwyciło za serce. W pierwszej odsłonie meczu zawodniczki trenera Sebastiana Głogowskiego miały nie jedną okazję aby otworzyć wynik spotkania. Częste ataki, strzały Karoliny Tylak, […]