Oliwia Rapacka komentuje mecz z Jagiellonkami

Wałbrzyszanki przegrały wyjazdowe spotkanie z AZS UJ Kraków. Piłkarki trenera Kamila Jasińskiego miały sporo sytuacji bramkowych, które nie zostały jednak sfinalizowane. Głos w sprawie dla naszego portalu zabrała Oliwia Rapacka.

Cały mecz prowadziłyśmy grę, stworzyłyśmy sobie wiele sytuacji, niestety nie potrafiłyśmy zamienić ich na bramki. Po prostu brakowało nam wykończenia, ponieważ ambicji i pomysłu na grę nie można nam odebrać. Straciłyśmy bramkę po stałym fragmencie, który zaważył nad całym meczem.” – komentuje Oliwia

Czeka nas teraz dłuższa przerwa, podczas której na pewno będziemy ciężko pracować nad naszymi brakami i błędami jakie popełniliśmy dotychczas. Po przerwie zagramy na własnym boisku z Mitechem, mam nadzieję, że będziemy odpowiednio przygotowane i skoncentrowane na to spotkanie oraz nie powtórzymy błędów z poprzednich spotkań i zdobędziemy komplet punktów.” – dodaje piłkarka

Teraz czas na przerwę reprezentacyjną. Informowaliśmy o powołaniach Anny Rędzi, Dominiki Dereń, Małgorzaty Mesjasz i Klaudii Fabovej. AZS PWSZ Wałbrzych w ósmej kolejce Ekstraligi zmierzy się z TS Mitech Żywiec u siebie 13.10.18 o godzinie 11:00.