Łukasz Wawrzyniak wicemistrzem Polski w Nordic Walking!!

Jakub Zima

Wspaniałe wieści dotarły do nas z Mistrzostw Polski w Nordic Walking. W zawodach wziął udział Łukasz Wawrzyniak, znany w Wałbrzychu, były piłkarz, a obecnie biegacz, uczestnik ultramaratonów.

Łukasz z kijkami szedł w Osielsku bardzo ambitnie. W bardzo wysokiej temperaturze pokonał trasę w rekordowo szybkim tempie. Dało mu to drugie miejsce i srebrny medal. Nasz reprezentant przegrał tylko z wielokrotnym zwycięzcą tych zawodów, Marcinem Michalcem.

Kurcze jakie to fantastyczne uczucie naprawdę długo dochodziło do mnie to , że jestem medalistom Mistrzostw Polski. Rozumiecie to Mistrzostw Polski mega uczcie a satysfakcja nie do opisania a radość wielka.

Tak dzielił się swoimi emocjami srebrny medalista Mistrzostw Polski w Nordic Walking.

foto użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Zagłębie również ma wsparcie

Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha – Mariusz Kalinowski wspomógł młodzieżową sekcję GKS Zagłębia Wałbrzych. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego otrzymali nowy komplet strojów. Mariusz Kalinowski prowadzi własny sklep z telefonami, w którym oferuje również naprawę sprzętu. Co ciekawe startuje na radnego na kolejną kadencję z listy Prezydenta Miasta Wałbrzycha – Doktora Romana […]