Zagłębie również ma wsparcie

Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha – Mariusz Kalinowski wspomógł młodzieżową sekcję GKS Zagłębia Wałbrzych. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego otrzymali nowy komplet strojów.

Mariusz Kalinowski prowadzi własny sklep z telefonami, w którym oferuje również naprawę sprzętu. Co ciekawe startuje na radnego na kolejną kadencję z listy Prezydenta Miasta Wałbrzycha – Doktora Romana Szełemeja. Kalinowski startuje z okregu Piaskowa Góra – Szczawienko.

Wojciechowski i jego załoga młodzików wspomniane stroje zaprezentują w najbliższym spotkaniu, które rozegrają przeciwko Dziewiątce Wałbrzych.

Fot. Łukasz Wojciechowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kolarze podziękowali prezydentowi za wsparcie

Młodzi sportowcy Ludowego Kolarskiego Klubu Sportowego Górnik Wałbrzych, podziękowali prezydentowi Wałbrzycha Romanowi Szełemejowi za wsparcie jakie udziela ich drużynie. W gronie, które towarzyszyło kolarzom, byli również trenerzy, działacze i rodzice. Prezydent w nagrodę za swoje zaangażowanie otrzymał koszulkę kolarską, którą obiecał używać podczas swoich rowerowych przejażdżek. Bardzo polubiłem jazdę na rowerze. […]