Dominika Dereń z powodzeniem w reprezentacji

Reprezentacja Polski kobiet rozegrała pierwszy z dwóch zaplanowanych meczy towarzyskich. Starcie miało charakter selekcyjny. Zaprezentowały się wałbrzyszanki i to z powodzeniem. Dominika Dereń otworzyła wynik spotkania.

Ofensywna zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych strzeliła gola w 28 minucie spotkania. Polki ostatecznie wygrały 3:0. Zdobycz bramkową również zanotowała Marta Cichosz (KKS Czarni Sosnowiec). Jedna bramka padła po samobójczej akcji. Również w starciu zaprezentowała się Anna Rędzia, która podobnie jak Dereń rozegrała pierwsze 60 minut spotkania.

Teraz czas na mecz z Irlandią w polskiej Ostródzie 09.10.18. Tam powinniśmy ujrzeć kapitan PWSZ – Małgorzatę Mesjasz. Czekamy na decyzję selekcjonera Miłosza Stępińskiego w kwestii dalszej gry Dereń i Rędzi.

Przypomnijmy, że Dominika i Anna to Mistrzynie Europy U17 z 2013 roku.

Tak jak Dominika zapowiadała w naszej rozmowie, wszystko idzie do przodu!