Dominika Dereń z powodzeniem w reprezentacji

Reprezentacja Polski kobiet rozegrała pierwszy z dwóch zaplanowanych meczy towarzyskich. Starcie miało charakter selekcyjny. Zaprezentowały się wałbrzyszanki i to z powodzeniem. Dominika Dereń otworzyła wynik spotkania.

Ofensywna zawodniczka AZS PWSZ Wałbrzych strzeliła gola w 28 minucie spotkania. Polki ostatecznie wygrały 3:0. Zdobycz bramkową również zanotowała Marta Cichosz (KKS Czarni Sosnowiec). Jedna bramka padła po samobójczej akcji. Również w starciu zaprezentowała się Anna Rędzia, która podobnie jak Dereń rozegrała pierwsze 60 minut spotkania.

Teraz czas na mecz z Irlandią w polskiej Ostródzie 09.10.18. Tam powinniśmy ujrzeć kapitan PWSZ – Małgorzatę Mesjasz. Czekamy na decyzję selekcjonera Miłosza Stępińskiego w kwestii dalszej gry Dereń i Rędzi.

Przypomnijmy, że Dominika i Anna to Mistrzynie Europy U17 z 2013 roku.

Tak jak Dominika zapowiadała w naszej rozmowie, wszystko idzie do przodu!

Dominika Dereń (AZS PWSZ Wałbrzych) o reprezentacji i najbliższych planach

Piłkarka drużyny AZS PWSZ Wałbrzych – Dominika Dereń opowiada o powołaniu do reprezentacji Polski, meczu z Jagiellonkami oraz najbliższych planachJulita Głąb pozdrawia

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Piątek, 28 września 2018

 

Fot. AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Prusice przyjeżdżają do Wałbrzycha. Śląsk zagra w Nowej Rudzie

Przed nami 9 kolejka spotkań IV ligi grupy wschodniej. Do Wałbrzycha przyjeżdża kolejny kandydat do awansu do III ligi. Mecz Górnika z Orłem Prusice w niedzielne popołudnie. Ciekawie zapowiada się również mecz w Nowej Rudzie, gdzie miejscowy Piast zmierzy się z rezerwami Śląska Wrocław. Polonia Świdnica nie powinna mieć za […]