A klasa: Ponowny remis Darboru

Po raz czwarty w tym sezonie Darbor Bolesławice remisuje 2:2. Dla Czarnych Wałbrzych to drugi remis w takim wydaniu. Przypomniała się sytuacja z meczu z Podgórzem, kiedy to Czarni także do przerwy prowadzili 1:0.

W Bolesławicach było podobnie. Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Mateusz Kasprzyk. Do przerwy wynik się utrzymał, ale po zmianie stron gospodarze wzięli sprawy w swoje ręcę, a raczej nogi. W pięć minut padły dwie bramki w wykonaniu Mateusza Kołodzieja. Prowadzenie objął Darbor. Czarni zdołali zremisować po bramce Przemysława Rudnickiego w 70 minucie. Należy zwrócić uwagę na fakt, że końcowe fragmenty starcia Bolesławice zagrały w “10”. Czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Misiurka.

Darbor Bolesławice 2:2 Czarni Wałbrzych

x2 Kołodziej 47′, 50′ – Kasprzyk 16′, Rudnicki 70′

Darbor: Wiśniowski, Kurzeja (86′ Pogoda), Sobel M, Sobel D., Okarma, Morąg, Misiurka, Kołodziej, Fijałkowski (60′ Chrebela), Dopieralski, Borodziuk

Suski, Włodarski, Rajter, Jagła

Czarni: Zawadzki, Mosior, Szarek (66′ Gołek), Sęk (54′ Arski), Rudnicki, Nowicki, Misiak, Kumor, Kasprzyk (80′ Kacica), Fiszer, Cupiał