27/02/2021

Po ubiegłotygodniowej porażce kadetki MKS Chełmiec Wodociągów Wałbrzych wyciągnęły wnioski i tym razem nie dopuściły do kolejnej przegrane. Przed własną publiką, na naszej transmisji, pokonały UKPS Lubin 3:0.

Pierwszy set był najbardziej wyrównany. Przeważała gra metodą prób i błędów. Po chwili nastąpiło pełne skupienie, co poskutkowało w efekcie wygraną pierwszego seta. Asem serwisowym zakończyła sprawę Judyta Rzeczycka. Drugi set przebiegał pod kontrolę podopiecznych trenera Fabiana Kurzawińskiego. Przysłowiową “kropkę nad i” postawiła, serwująć potężną zagrywkę Anna Mieczkowska. W ostatnim, trzecim secie widać było sporą przewagę wałbrzyskich siatkarek. Na koniec znów mieliśmy do czynienia z asem serwisowym, tym razem w wykonaniu Martyny Długosz