Karolina Tylak strzela zwycięskiego gola w reprezentacji

Polki ponownie zwycięskie w kolejnym meczu eliminacji Mistrzostw Europy U19. Bramkę na wagę złota strzeliła Karolina Tylak – napastniczka UKS Bielawianki Bielawa.

Dopiero co informowaliśmy o gigantycznym zwycięstwie ekipy z Bielawy, a teraz ich członkini strzela ponownie gola w barwach reprezentacji Polski. W bramce tym razem zaprezentowała się Oliwia Szperkowska z UKS SMS Łódź.

Tylak ponownie weszła na całą drugą połowę spotkania za Klaudię Maciążkę (Rysy Bukowina Tatrzańska). Bramka na wagę zwycięstwa padła w doliczonym czasie gry. Rekus biła rzut rożny, który precyzyjnie wykorzystała wspomniana Karolina. Co mecz to bramka Karoliny od czasów jej debiutu w U19.

Do rozegrania zostało jedno spotkanie z gospodyniami – Holenderkami 09.10.18 o 19:00.