Junior młodszy bez wojewódzkiej ligi

Gorzej sytuacja wygląda w juniorze młodszym, ponieważ od tej jesieni nie mamy ani jednego przedstawiciela Wałbrzyskiej piłki w wojewódzkiej lidze juniorów młodszych.

Po 6 kolejkach w klasie okręgowej na prowadzeniu oraz najbliżej powrotu jest Górnik Wałbrzych, lecz do końca rundy jeszcze daleka droga. Aktualnie na 5 miejscu plasuje się Unia Bogaczowice z 10 punktami, a zaraz za nią Górnik Nowe Miasto z 9 oczkami. Na przedostatnim miejscu z 4 punktami jest Gwarek Wałbrzych.

W klasie terenowej juniorów młodszych na prowadzeniu Górnik Gorce, który o 3 punkty wyprzedza AKS Strzegom, a na dalszych miejscach Victora Wałbrzych, KS Walim oraz w tej lidze gra jeszcze MKS Szczawno Zdrój.

Tekst: Mariusz Pośledniak

Fot. logo OZPN Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Klaudia Fabova rozegrała dwumecz

Klaudia Fabova z AZS PWSZ Wałbrzych rozegrała także dwa mecze reprezentacyjne, oczywiście w barwach Słowacji. Zgrupowanie w Senecu miało na celu dopracować taktyczne detale reprezentacji w kwestii przyszłościowych startów. Nie obyło się bez ostrych treningów na boisku, siłowni czy przymusowej odnowy biologicznej. Nie tak dawno temu Fabova grała w reprezentacji […]