Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Łukasz Wawrzyniak z Pucharem Polski w Nordic Walking

Sam cykl zawodów zakończył się już kilkanaście dni wcześniej. Tak dobre wieści dotarły do nas jednak dopiero teraz. Musimy się nimi z wami podzielić. Wspaniała forma Łukasza Wawrzyniaka w Pucharze Polski w Nordic Walking sprawiła, że nasz super hero do kolekcji medali z imprez biegowych, dorzucił dodatkowo Puchar Polski!

Finał Pucharu Polski odbył się w Hajnówce. Przepiękna miejscowość i przepiękne dla mnie chwile wspomnień. Bardziej przypominało mi to etap przyjaźni w Tour de France. Trzy okrążenia pięciokilometrowej pętli przeszliśmy ławą w pięcioosobowej grupce. Dpiero na ostatnim okrążeniu, każdy poszedł na tyle ile mógł. Udało mi się wygrać kategorię i przyjść drugi w Open za Marcinem Rosakiem. Co lepsze zdobyłem też Puchar Polski Indywidualnie na dystansie Półmaratonu – opowiadał o cyklu zawodów Łukasz Wawrzyniak.

Brawo Łukasz! Serdecznie gratulujemy naszemu reprezentantowi, który już wielokrotnie zaskakiwał nas swoimi osiągnięciami. Co będzie następne? Może czas ekstremalny bieg na Alasce? Cokolwiek to będzie, będzie wyjątkowe.

foto: użyczone

P