UKS Bielawianka Bielawa wygrywa 5:0 z Unią

Pewnie, a zarazem konkretnie rozegrały spotkanie na swojej ziemi piłkaki UKS Bielawianki Bielawa. W meczu ósmej kolejki II ligi śląskiej podejmowały Unię Opolę i zwyciężyły 5:0.

Pierwsza połowa obfitowała w wiele sytuacji ofensywnych dla gospodyń, lecz zabrakło wykończenia. Niemal przed doliczoną minutą Karolina Tylak precyzyjnie otworzyła wynik spotkania. Po zmianie stron w drużynie Bielawianki panował większy spokój. Piłkarki trenera Sebastiana Głogowskiego dyktowały tempo zmagań. Zanim się obejrzeliśmy, to byliśmy świadkami drugiej bramki Tylak przy dynamicznej asyście kapitan Natalii Zagajewskiej.

Niespełna dziesięć minut później Karolina skompletowała hat tricka tym razem przy asyście Katarzyny Brzeskiej, która niedługo potem przellobowała bramkarę z Opola na 4:0. Dwie minuty po wejściu na boisko bramkę ustanawiającą wynik spotkania strzeliła Dagmara Łaskarzewska. Piłkarka wykorzystała podanie w polu karnym Tylak z pierwszej piłki.

Teraz Bielawianki zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 21.10.18 o godzinie 15:00.

Zapis transmisji:

UKS BIELAWIANKA BIELAWA VS UNIA OPOLE – 8 KOL II LIGI ŚLĄSKIEJ

UKS BIELAWIANKA BIELAWA VS UNIA OPOLE – 8 KOL II LIGI ŚLĄSKIEJUDOSTĘPNIAJCIE!KOMENTUJE: PIOTR WALKOWIAK

Opublikowany przez Sportowy Wałbrzych TV Sobota, 13 października 2018

Rozmowa z Dagmarą Łaskarzewską:

Rozmowa z Dagmarą Łaskarzewską (UKS Bielawianka Bielawa)

Po zwycięskim meczu UKS Bielawianka Bielawa – kobiety rozmawiamy z autorką bramki, która ustanowiła wynik meczu 5:0 – Dagmara Łaskarzewska

UKS Bielawianka Bielawa 5:0 Unia Opole

x3 Tylak 44′,51′,62′, Brzeska 64′, Łaskarzewska 80′

Bielawianka: Sajak – Szarko, Pryczek (46′ Czerwińska), Kruk M,. Kruk T., Zagajewska (68′ Szczepańska), Kruk Z. (46′ Gil), Brzeska (78′ Łaskarzewska), Migacz, Gnyl, Tylak

Basiak

Unia: Klimek – Brzozowska (20′ Henkiel), Kubacka (Nowaczek), Gotak, Sajdak, Baron, Larska, Pyrć, Kucharska, Górnik, Rudzok