Kadeci Chełmca zwyciężają Cuprum Lubin

Dolnośląska Liga Kadetów trwa, a co za tym idzie zawodnicy Chełmca rozgrywają kolejne spotkania. Tym razem podjęli znany team Cuprum Lubin. Mecz należał do mocno ofensywnych, ale zwycięsko wyszli z niego Wałbrzyszanie.

Wyróżnieni w meczu, w przyjęciu zostali Mordarski i Dudzik, z kolei w ataku popisywał się Bitny. Szuliński pierwszego seta zakończył asem serwisowym. Rozpoczęcie drugiego identyczne jak zakończenie pierwszego. Jednak zawodnicy z Lubina nie chcieli dać za wygraną, a co za tym idzie zgarnęli drugą część rozgrywki. W trzecim secie doszło do wyrównania, ale czwarty ponownie okazał się lepszym w wykonaniu Cuprumu. W emocjonującym tie break’u to Wałbrzyszanie postawili przysłowiową “kropkę nad i” i zwyciężyli w całym spotkaniu kończąc asem serwisowym Dudzika.

Kadet TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych – Cuprum Lubin 3:2 (25:14, 26:28, 25:19, 12:25, 17:16)