Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Szykuje się hit w Stanowicach

Jedenasta kolejka A klasy startuje w ten weekend! Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek Herbapolu Stanowice z Sudetami Dziećmorowice. Ten sezon jest pełen ciekawych zwrotów i zwariowanych akcji.

Herbapol Stanowice po remisie z Czarnymi Wałbrzych wraca na swoją ziemię. W tym sezonie team uległ tylko dwa razy przeciwnikom i właśnie raz zremisował. Punktowa passa trwa nieprzerwanie od piątej kolejki wałbrzyskiej Serie A. Sudety z kolei przeżywają rasowe odrodzenie. Ostatnie trzy zwycięstwa z pięcioma bramkami w triumfalnych spotkaniach mówią same za siebie.

Dynamiczne kontry, sporo składnych akcji. Tego głównie możemy się spodziewać w sobotniej batalii dwóch ekip. Pytanie brzmi, kto wygra? Tego nikt na dobrą sprawę nie jest w stanie przewidzieć. Co by nie mówić, to piękna norma naszych rozgrywek.

Liczymy na ofensywne pojedynki Michała Janiszewskiego, Dawida Białeckiego oraz Marcina Stolarza ze strony Stanowic oraz ekstremalne rajdy Michała Wądołowskiego i Piotra Osieckiego z Sudetów. Ciekawe czy do bramki Herbapolu powróci nieobecny ostatnio Mariusz Simajtis charakteryzujący się dobrym przeglądem całego pola.

Jeśli Sudety utrzymają dyspozycję, a Herbapol w swoim stylu przyjmie ich na własnym boisku, to mecz powinien wprawić kibiców w osłupienie. Początek spotkania 20.10.18 o godzinie 15:00.

P