Bielawianki zawalczą ze Stilonem

Przed wieloma laty Mistrz Polski w najwyższej klasie rozgrywkowej w kobiecym futbolu, teraz w II lidze śląskiej Stilon przyjmie u siebie team UKS Bielawianka Bielawa. Szykuje się jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań piłkarek z Bielawy w tym sezonie.

Celem awans do I ligi, kolejnym etapem tej drogi jest wyjazdowe spotkanie ze Stilonem w Gorzowie Wielkopolskim. W klasyfikacji generalnej II ligi śląskiej zespoły dzieli zaledwie jeden punkt. Mecz przyniesie zapewne wiele ofensywnych akcji. Podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego lubią wyjazdowe starcia. Ostatnie domowe zwycięstwo 5:0 z Unią Opole także mocno podbudowało Bielawianki.

W tabeli zmagań II ligi śląskiej zrobiło się dosyć ciasno. Przewodzi KKS Zabrze (17) przed SWD Wodzisław Śląski (16), Stilonem (15) i Bielawianką (14).

Mecz odbędzie się 21.10.18 o godzinie 15:00. Wyniki na naszym portalu.

Fot. Darek Szarko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Meczowy weekend drużyn MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

W najbliższy weekend kadetki oraz młodziczki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zawalczą w wyjazdowych spotkaniach. Seniorki zainaugurują swoje rozgrywki w III lidze w następną sobotę 27.10.18. Kadetki, czyli siatkarki trenera Fabiana Kurzawińskiego zmierzą się w starciu z liderem tabeli ligi kadetek KS AZS AWF SMS Junior Wrocław 20.10.18. o godzinie 16:30. […]