Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – wzmocnienia i inauguracja

Zanim się obejrzymy nastąpi dzień 27.10.18, na który sympatycy siatkówki w wykonaniu seniorek MKS Chełmiec Wałbrzych czekają. Wówczas dziewczyny zainaugurują walkę o II ligę. Ekipa przesła sporą zmianę w ostatnich tygodniach.

Rozpocznimy od transferów. Nowym trenerem seniorek został Marek Olczyk, a dodatkowo zespół został wzmocniony doświadczonymi zawodniczkami z drugoligowej MKS Polonii Świdnica. Mowa o Natalii Gezelli, Aleksandrze Druciak i Aleksandrze Małodobrej.

Z drużyną z kolei pożegnały się siatkarki, które przeszły na wyższy szczebel rozgrywek. Natalia Sławińska zasiliła Pałac II Bydgoszcz – drugoligowy zespół juniorek, a Paulina Szymańska UKS Ósemke Siedlce – również zespół występujący w II lidze.

Należy dodać, że na obecną chwilę MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych ma 10 wychowanek z 15 grających siatkarek. Cały team odlicza dni do startu pierwszego spotkania w Pikosport Dolnośląsko-Lubuskiej III lidze kobiet w sezonie 2018/2019. Celem oczywiście awans do II ligi.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie 27.10.18 o godzinie 17:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Siatkarki Chełmca podejmą drużynę EI-TIM Volley Głogów. My będziemy transmistować spotkanie na naszej stronie facebook!

W tym sezonie zespół wspierają Wodociągi Wałbrzych, Miasto Wałbrzych, Victoria, DZT, Lasy Państwowe, Aqua Zdrój, Dex Trans i oczywiście nasz portal!

P